Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 20:45 | HOSTI | Lucián FC SUP Veget FC SUP | 11. | 4:1 |
Čt 20.6.19 | 20:45 | BECH | Ladronka Kings of Kent B.O. | 11. | 6:0 k. |
Čt 20.6.19 | 20:30 | ARIT | PFC Kodymka SUP A Flamengo FC SUP | 11. | 1:6 |
Čt 20.6.19 | 20:30 | ZAK | Podolka FC SUP Felix club super | 11. | 1:10 |
Čt 20.6.19 | 20:30 | KORAB | Valník Berušky B | 11. | 3:8 |
Čt 20.6.19 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Čechie 12° SUP | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Felix club super | 11 | 8 | 3 | 0 | 37:14 | 19 |
2. | Berušky B | 11 | 7 | 1 | 3 | 61:39 | 15 |
3. | Kings of Kent B.O. | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:23 | 15 |
4. | Lucián FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:34 | 13 |
5. | Veget FC SUP | 11 | 5 | 3 | 3 | 30:29 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:43 | 12 |
7. | Čechie 12° SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:31 | 11 |
8. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:48 | 10 |
9. | Ladronka | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:33 | 8 |
10. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:35 | 7 |
11. | Podolka FC SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:38 | 6 |
12. | Valník | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:46 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 18.3.19 | 19:00, 20:15 | METE2 | Flamengo FC SUP |
St 20.3.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Valník |
St 20.3.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU2 | Felix club super |
Pá 22.3.19 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Ladronka |
Út 26.3.19 | 19:00, 20:15 | P2 | Podolka FC SUP |
Ne 31.3.19 | 17:30, 18:45 | BECH | PFC Kodymka SUP A |
Čt 4.4.19 | 19:00, 20:15 | P3 | Veget FC SUP |
Ne 7.4.19 | 17:30, 18:45 | HANSP | Kings of Kent B.O. |
Ne 14.4.19 | 17:30, 18:45 | BECH | PFC Kodymka SUP A |
Po 15.4.19 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Super Naděje B |
St 17.4.19 | 19:30, 20:45 | TEMPO | Lucián FC SUP |
St 24.4.19 | 18:00, 19:15 | KORAB | Veget FC SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Krištůfek | Berušky B | 25 |
2. | Zdeněk Foubík | Flamengo FC SUP | 15 |
3. | Luboš Řeháček | Super Naděje A | 12 |
4. | Petr Čížek | Flamengo FC SUP | 10 |
5. | Roman Pučelík | Berušky B | 9 |
6. | Milan Studecký | Felix club super | 9 |
7. | Pavel Hartman | Ladronka | 9 |
8. | Stanislav Rattay | Kings of Kent B.O. | 8 |
9. | David Davídek | Lucián FC SUP | 8 |
10. | Pavel Bulín | Kings of Kent B.O. | 8 |
11. | Milan Musil | Felix club super | 7 |
12. | Milan Žák | Kings of Kent B.O. | 7 |
13. | Alexandros Koranis | Felix club super | 7 |
14. | Martin Varga | PFC Kodymka SUP A | 7 |
15. | Tomáš Voldán | Křídla Ďáblic SUP | 7 |
16. | Martin Půlpán | Čechie 12° SUP | 7 |
17. | Zdeněk Sokol | Valník | 7 |
18. | Petr Lédl | Veget FC SUP | 6 |
19. | Jan Falc | RP U Zábranských | 6 |
20. | Michal Buriánek | Berušky B | 6 |