Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 20:30 | ZAK | Podolka FC SUP Felix club super | 11. | 1:10 |
St 5.6.19 | 19:15 | HRAB2 | Felix club super Ladronka | 10. | 2:0 |
Čt 30.5.19 | 20:15 | MIKU2 | PFC Kodymka SUP A Felix club super | 9. | 1:3 |
Út 14.5.19 | 19:15 | HRAB1 | Felix club super Lucián FC SUP | 8. | 0:0 |
Po 6.5.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Felix club super | 7. | 2:5 |
Po 29.4.19 | 18:00 | HRAB3 | Felix club super Kings of Kent B.O. | 6. | 3:0 |
Út 23.4.19 | 19:15 | HRAB1 | Felix club super Veget FC SUP | 5. | 1:1 |
Út 9.4.19 | 19:15 | HRAB1 | Čechie 12° SUP Felix club super | 4. | 1:1 |
Út 2.4.19 | 19:15 | HRAB1 | Felix club super Berušky B | 3. | 5:4 |
Po 25.3.19 | 20:15 | METE1 | Valník Felix club super | 2. | 1:2 |
Čt 21.3.19 | 20:15 | ZABEH | Felix club super Super Naděje B | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Felix club super | 11 | 8 | 3 | 0 | 37:14 | 19 |
2. | Berušky B | 11 | 7 | 1 | 3 | 61:39 | 15 |
3. | Kings of Kent B.O. | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:23 | 15 |
4. | Lucián FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:34 | 13 |
5. | Veget FC SUP | 11 | 5 | 3 | 3 | 30:29 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:43 | 12 |
7. | Čechie 12° SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:31 | 11 |
8. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:48 | 10 |
9. | Ladronka | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:33 | 8 |
10. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:35 | 7 |
11. | Podolka FC SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:38 | 6 |
12. | Valník | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:46 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 17:45 | MIKU2 | J.R.Club VET A Inter Lotyšák VET B (VL2B) |
St 20.3.19 | 19:00 | MIKU2 | Playboy team AC OrangeBoom (HL8F) |
St 20.3.19 | 20:15 | MIKU2 | Opatovští kanonýři FC Medvídkova tlapička (HL4D) |
St 12.6.19 | 18:15 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Touš KK (VL4B) |
St 12.6.19 | 19:30 | BECH | VSK MFF UK Praha VET A STG Milovice (VL2B) |
St 12.6.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Kluci z Vršovic (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Běloch Tomáš | 11 | 4 |
Brychta Lubomír | 11 | 0 |
Chadima Roman | 3 | 2 |
Jánský Milan | 9 | 0 |
Konečný Karel | 2 | 0 |
Koranis Alexandros | 11 | 7 |
Musil Milan | 10 | 7 |
Řezníček David | 9 | 1 |
Šrejma Jan | 11 | 2 |
Studecký Milan | 11 | 9 |
Študent František | 10 | 4 |