Po 15.4.19 18:00 STER1 Primeira Equipe Ústavan 01 KK   (HL7A)
Po 15.4.19 19:15 STER1 Hosthunters Audi United FC   (HL2A)
Po 15.4.19 20:30 STER1 4 TD Ala Bundy A Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Ne 26.5.19 16:15 DEKAN Květák Čanda bůráků   (HL6K)
Ne 26.5.19 17:30 DEKAN Old boys Bohemia Chips Maverick VET   (VL4E)

20. 6. 19 20:15 ZABEH Super Naděje B Čechie 12° SUP 11. 6:0 k.
Utkání bylo ve 40. minutě přerušeno pro bouřku. Hosté k dohrávce už nenastoupili. Šaróka
Super Naděje B Čechie 12° SUP
Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Ladislav Němec, Martin Ponikelský vs Jiří Štróbl – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Miroslav Hlad, Jan Hruška, Luboš Kasa, Martin Půlpán, Miroslav Trnka
26 Vojtěch Engelmann
6. 6. 19 20:15 ZABEH Berušky B Super Naděje B 10. 10:4 (6:2)
Super Naděje podala skvostný výkon, ale Berušky měly více štěstí. Voldán
Berušky B Super Naděje B
Evžen Vacek – Michal Buriánek, Jiří Hájek, Vlastimil Křelina, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Roman Pučelík, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek vs Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Miloslav Linek, Pavel Listík, Ladislav Němec, Martin Ponikelský, Michal Pozníček
50. Pavel Listík
30. 5. 19 20:15 ZABEH Super Naděje B Valník 9. 4:1 (1:1)
Hosté statečně odolávali v oslabení přesile domácích. Plucar
Super Naděje B Valník
Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Pavel Listík, Petr Materna, Ladislav Němec, Michal Pozníček, Jiří Prokop, Tomáš Voldán vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Petr Mengler, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol
29., 37. Karel Kreuzer
41., 49. Michal Pozníček
23. Zdeněk Sokol
23. 5. 19 20:15 MIKU4 Super Naděje B Ladronka 6. 4:2 (2:1)
Útočné utkání, krásné střely a zasloužené vítězství domácích. Vukovič
Super Naděje B Ladronka
Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Pavel Listík, Ladislav Němec, Michal Pozníček, Tomáš Voldán vs Tomáš Kutal – Martin Balík, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Vlastimil Hrdlička, Luboš Kubelka, Luboš Rudiš
3. Tomáš Voldán
20. Karel Kreuzer
45., 50. Ladislav Němec
10., 48. Pavel Hartman
16. 5. 19 20:15 ZABEH Veget FC SUP Super Naděje B 8. 5:3 (3:2)
Nevšední utkání skončilo vítězstvím týmu Veget. Trnka
Veget FC SUP Super Naděje B
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Tomáš Kočí, Stanislav Krejčík, Antonín Kühn, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Jiří Michalec, Pavel Valta vs Jiří ProkopVojtěch Engelmann, Jan Kehár, Pavel Listík, Petr Materna, Ladislav Němec, Martin Ponikelský, Michal Pozníček, Tomáš Voldán
50. Tomáš Voldán
9. 5. 19 20:15 ZABEH Podolka FC SUP Super Naděje B 7. 1:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Hosté si vypracovali více gólových šancí, které také záhy proměnili. Po vstřelení dvou gólů hostů již domácí rezignovali a nehráli aktivně.
Podolka FC SUP Super Naděje B
Daniel Mlynář – Michal Bedrna, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš, Paolo Silva, Richard Slaměník, Aleš Vrana vs Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Petr Materna, Ladislav Němec, Martin Ponikelský, Michal Pozníček, Tomáš Voldán
27. Richard Slaměník 25., 56. Petr Materna
31., 38. Tomáš Voldán
25. 4. 19 20:15 ZABEH PFC Kodymka SUP A Super Naděje B 5. 1:2 (0:1)
Zvítězilo šťastnější mužstvo.
PFC Kodymka SUP A Super Naděje B
David Pokorný – Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Karel Matějka, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada, Martin Varga, Jan Wierzbicki vs Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Miloslav Linek, Pavel Listík, Petr Materna, Ladislav Němec, Martin Ponikelský, Michal Pozníček
48. Martin Varga 21. Petr Materna
47. Jan Kehár
11. 4. 19 20:15 ZABEH Super Naděje B Lucián FC SUP 4. 6:5 (2:4)
V prvním poločase byla hra v poli vyrovnaná, avšak Lucián byl efektivnější v proměňování šancí. Ve druhém poločase ve 34. minutě dali domácí kontaktní gól a navíc měli několik tutovek. Hosté ale ve 47. minutě opět zvýšili po chybě brankáře. Poslední pětiminutovka ale patřila Super Naději, která výsledek otočila. Socher
Super Naděje B Lucián FC SUP
Petr Materna – Vojtěch Engelmann, Jan Kehár, Michal Král, Pavel Listík, Ladislav Němec, Michal Pozníček, Jiří Prokop vs Václav Kohout – David Davídek, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík, Zdeněk Zemanec
25., 47. Zdeněk Zemanec
1. 4. 19 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Super Naděje B 3. 8:3 (1:2)
Super Naděje těsně vyhrála první poločas, ve druhém poločase jí již došel dech a Flamengo jasně otočilo zápas. Hošek
Flamengo FC SUP Super Naděje B
Jaroslav Kostříž – Pavel Brož, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Karel Haškovec, Jiří Křepínský, František Vykysalý vs Vojtěch Engelmann – Michal Král, Karel Kreuzer, Petr Materna, Michal Pozníček, Tomáš Voldán, Petr Zienert
38. Michal Král
28. 3. 19 20:15 ZABEH Super Naděje B Kings of Kent B.O. 2. 2:5 (1:2)
V první půli vyrovnané utkání, poté hosté začali tlačit a vstřelili rychlé dva góly, které rozhodly zápas. Vostatek
Super Naděje B Kings of Kent B.O.
Michal Král – Vojtěch Engelmann, Jan Kehár, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Martin Ponikelský, Michal Pozníček, Jiří Prokop, Tomáš Voldán vs Milan Žák – Pavel Bulín, Jan Falc, David Kantor, Jiří Kordovský, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Pavel Špirek, Tomáš Zach
23. Jan Kehár
57. Tomáš Voldán
2. Stanislav Rattay
8., 54. Pavel Bulín
32., 36. Jan Falc
50. Stanislav Rattay
21. 3. 19 20:15 ZABEH Felix club super Super Naděje B 1. 5:3 (4:3)
Vyrovnaný zápas, akce střídala akci. Domácí měli víc nadšení do hry a zaslouženě vyhráli.
Felix club super Super Naděje B
Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Musil, Jan Šrejma, Milan Studecký vs Vojtěch Engelmann – Pavel Jelínek, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Martin Ponikelský, Michal Pozníček, Jiří Prokop, Tomáš Voldán