Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 26.6.19 | 20:15 | MIKU2 | Rokoska SUP Jawa-Suprtechno A | 11. | 1:2 |
Út 11.6.19 | 19:30 | DEKAN | Javorák plus Rokoska SUP | 10. | 2:5 |
St 29.5.19 | 18:15 | LITVI | Rokoska SUP Domácí potřeby SUP | 9. | 1:6 |
St 22.5.19 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Rokoska SUP | 8. | 3:3 |
St 15.5.19 | 20:15 | P3 | Rokoska SUP Torzo AFZ | 7. | 3:9 |
Út 7.5.19 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Rokoska SUP | 6. | 4:3 |
Út 23.4.19 | 19:00 | MIKU1 | Rokoska SUP Ortopedie | 5. | 4:6 |
Út 16.4.19 | 19:00 | METE1 | Úderka Žižkov SUP Rokoska SUP | 4. | 3:3 |
Út 2.4.19 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Rokoska SUP | 3. | 0:0 |
Čt 28.3.19 | 20:15 | P2 | Rokoska SUP Tučňáci SUP B | 2. | 4:5 |
Čt 21.3.19 | 20:15 | P3 | Prohibice FKK SUP Rokoska SUP | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 51:20 | 21 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:20 | 17 |
3. | Benda All Stars FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:20 | 17 |
4. | Javorák plus | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:28 | 13 |
5. | Domácí potřeby SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:31 | 13 |
6. | Prohibice FKK SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:32 | 10 |
7. | Ortopedie | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:37 | 10 |
8. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:43 | 8 |
9. | Rokoska SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:42 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:51 | 7 |
11. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:43 | 5 |
12. | Tučňáci SUP B | 11 | 1 | 2 | 8 | 19:42 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 8.5.19 | 17:45 | ZABEH | Traktor Humus SUP A Rychlé pípy SUP (SVL3A) |
St 8.5.19 | 19:00 | ZABEH | Indus VET Kuřátka FC (VL1A) |
St 8.5.19 | 20:15 | ZABEH | Sebranka FC VET Exact old boys (VL4B) |
Ne 2.6.19 | 18:45 | P3 | Posílej FC Benda OFC (HL7L) |
Ne 2.6.19 | 20:00 | P3 | Atomovej brouk B Sokol Vysočany B (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Frankota Karel | 11 | 3 |
Havel Roman | 9 | 2 |
Hluší Lubomír | 11 | 1 |
Hybeš Marek | 6 | 1 |
Kirschner Ladislav | 11 | 1 |
Marek Jaroslav | 10 | 0 |
Niesner Miloš | 10 | 1 |
Ravlyuk Mykhaylo | 10 | 9 |
Šnor Pavel | 11 | 6 |
Vydra Petr | 11 | 7 |