Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 20:45 | LITVI | Kapr tým SUP Daltonové SUP | 11. | 4:1 |
Po 24.6.19 | 20:45 | HOSTI | Jawa-Suprtechno B Traktor Humus SUP A | 11. | 3:2 |
Po 24.6.19 | 20:45 | HANSP | Socra SUP Berger club SUP | 11. | 10:3 |
Po 24.6.19 | 20:15 | DEKAN | Garáže Klíčov Enzian | 11. | 6:3 |
Po 24.6.19 | 20:15 | MIKU1 | Rychlé pípy SUP Cormoran FC SUP | 11. | 3:7 |
Po 24.6.19 | 19:45 | zzHAGIB | Super Calvados Bílý lev CF SUP | 11. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cormoran FC SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 49:31 | 19 |
2. | Kapr tým SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 57:27 | 18 |
3. | Socra SUP | 11 | 8 | 2 | 1 | 51:22 | 18 |
4. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 8 | 2 | 1 | 40:21 | 18 |
5. | Garáže Klíčov | 11 | 5 | 3 | 3 | 45:36 | 13 |
6. | Super Calvados | 11 | 5 | 2 | 4 | 46:32 | 12 |
7. | Bílý lev CF SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 42:43 | 11 |
8. | Traktor Humus SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 37:46 | 8 |
9. | Daltonové SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:37 | 7 |
10. | Rychlé pípy SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:49 | 4 |
11. | Enzian | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:51 | 3 |
12. | Berger club SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 15:57 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 18.3.19 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Super Calvados |
Po 18.3.19 | 19:00, 20:15 | MIKU1 | Berger club SUP |
Út 19.3.19 | 18:00, 19:15 | ZAK | Jawa-Suprtechno B |
St 20.3.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Cormoran FC SUP |
Pá 22.3.19 | 18:00, 19:15 | P2 | Bílý lev CF SUP |
Ne 24.3.19 | 13:45, 15:00 | P2 | Traktor Humus SUP A |
Út 26.3.19 | 19:15, 20:30 | MOTO4 | Garáže Klíčov |
Út 2.4.19 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Enzian |
Ne 7.4.19 | 18:45, 20:00 | P3 | Socra SUP |
Ne 14.4.19 | 16:15, 17:30 | P1 | Berger club SUP |
Čt 25.4.19 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Bílý lev CF SUP |
Út 30.4.19 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Enzian |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Bačovský | Socra SUP | 25 |
2. | Andrey Abroskin | Kapr tým SUP | 16 |
3. | Petr Morávek | Cormoran FC SUP | 15 |
4. | Ladislav Sedlák | Jawa-Suprtechno A | 13 |
5. | Rudolf Formánek | Rychlé pípy SUP | 12 |
6. | Petr Frýba | Bílý lev CF SUP | 12 |
7. | Karel Holeček | Kapr tým SUP | 12 |
8. | Radek Štěpán | Garáže Klíčov | 12 |
9. | Roman Vavro | Traktor Humus SUP A | 11 |
10. | Jan Salava | Bílý lev CF SUP | 11 |
11. | Pavel Hromadník | Kapr tým SUP | 10 |
12. | Vilém Dvořáček | Daltonové SUP | 10 |
13. | Josef Holas | Cormoran FC SUP | 9 |
14. | Karel Růžička | Super Calvados | 9 |
15. | Petr Křemenák | Garáže Klíčov | 9 |
16. | Karel Křeček | Super Calvados | 8 |
17. | Radek Dobrý | Super Calvados | 7 |
18. | Václav Meisner | Traktor Humus SUP A | 7 |
19. | Luboš Svoboda | Kapr tým SUP | 7 |
20. | Vladimír Zeman | Enzian | 7 |