Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 19:15 | KORAB | Radouč FC B Vibromax 2012 | 11. | 2:1 |
Út 11.6.19 | 20:45 | STOD | Vibromax 2012 Kolotouš FC SUP | 10. | 0:7 |
Út 4.6.19 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Vibromax 2012 | 9. | 10:4 |
Út 28.5.19 | 19:30 | STOD | Vibromax 2012 Houbaři | 8. | 3:2 |
Út 21.5.19 | 19:30 | STOD | Vibromax 2012 1.FC RUM SUP | 7. | 1:8 |
Út 14.5.19 | 20:45 | STOD | Endoprotéza Vibromax 2012 | 4. | 2:1 |
Út 7.5.19 | 19:30 | STOD | Dehet Old 1.FC SUP Vibromax 2012 | 6. | 4:6 |
St 1.5.19 | 20:45 | STOD | Vibromax 2012 VV Vokra SV | 5. | 3:4 |
Út 16.4.19 | 19:30 | STOD | Vibromax 2012 Koliba F.C.V. | 3. | 2:3 |
St 10.4.19 | 20:15 | MIKU4 | Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012 | 2. | 4:2 |
Út 2.4.19 | 19:30 | STOD | Vibromax 2012 Slepí koně SUP | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolotouš FC SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 49:9 | 21 |
2. | VV Vokra SV | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:17 | 17 |
3. | 1.FC RUM SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:24 | 16 |
4. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 7 | 2 | 2 | 37:17 | 16 |
5. | Endoprotéza | 11 | 7 | 2 | 2 | 29:16 | 16 |
6. | Radouč FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:29 | 10 |
7. | Koliba F.C.V. | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:38 | 9 |
8. | Bítovská SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:37 | 8 |
9. | Houbaři | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:35 | 6 |
10. | Vibromax 2012 | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:47 | 5 |
11. | Slepí koně SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:40 | 5 |
12. | Dehet Old 1.FC SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:49 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 1.4.19 | 18:45 | BIHOR | Pěstební dělníci Torpédo Řepy (HL5B) |
Po 1.4.19 | 20:00 | BIHOR | Břewnow boys KMK Audi United FC (HL2A) |
Ne 28.4.19 | 16:15 | HANSP | Améby AFC A Šotgani (HL6L) |
Ne 28.4.19 | 17:30 | HANSP | Mestek 97 FC Tým Jakuba Harapáta (HL6L) |
Čt 23.5.19 | 17:00 | ZAK | Zelená liška TJ SUP A Starci na chmelu SUP A (SVL1A) |
Čt 23.5.19 | 18:15 | ZAK | SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Burian Petr | 3 | 0 |
Freml Vladimír | 7 | 2 |
Hájek Pavel | 10 | 0 |
Höllge Milan | 6 | 3 |
Johanovský Miroslav | 6 | 0 |
Koutník Petr | 8 | 4 |
Moravec Jiří | 9 | 5 |
Mráz Pavel | 10 | 4 |
Mužíček Jiří | 7 | 0 |
Štorek Lubomír | 10 | 3 |
Süss Bronislav | 7 | 2 |
Zetek Jiří | 7 | 1 |
Zimmer Jiří | 5 | 0 |