Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.19 | 20:15 | P1 | Zelená liška TJ SUP A Úderka Žižkov SUP | 11. | 3:8 |
Út 12.11.19 | 19:15 | HRAB1 | Felix club super Zelená liška TJ SUP A | 10. | 1:2 |
Čt 7.11.19 | 18:15 | BECH | Zelená liška TJ SUP A DP Xaverov SUP | 9. | 2:8 |
Čt 24.10.19 | 19:00 | MIKU2 | Defect SUP Zelená liška TJ SUP A | 8. | 6:0 |
Čt 17.10.19 | 19:00 | ZABEH | Zelená liška TJ SUP A Indus SUP A | 7. | 1:5 |
Út 8.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A | 6. | 2:0 |
Po 30.9.19 | 19:00 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A | 5. | 0:8 |
St 25.9.19 | 17:45 | MIKU2 | Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A | 4. | 3:3 |
Čt 19.9.19 | 19:30 | BECH | SG Malešice Zelená liška TJ SUP A | 3. | 2:3 |
Čt 12.9.19 | 19:30 | BECH | Zelená liška TJ SUP A Sen ČM PG supervet | 2. | 1:4 |
Út 3.9.19 | 17:45 | MIKU1 | Pražačka seniors A Zelená liška TJ SUP A | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 60:12 | 21 |
2. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 63:16 | 21 |
3. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 75:29 | 18 |
4. | Indus SUP A | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:18 | 16 |
5. | Felix club super | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:36 | 10 |
6. | Pražačka seniors A | 11 | 5 | 0 | 6 | 23:31 | 10 |
7. | Super Naděje A | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:40 | 9 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:50 | 9 |
9. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:43 | 9 |
10. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:49 | 5 |
11. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:63 | 3 |
12. | SG Malešice | 11 | 0 | 0 | 11 | 20:63 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 6.10.19 | 18:45 | TEMPO | Drny FC Alvarez D.C. (HL6K) |
Ne 6.10.19 | 20:00 | TEMPO | MTPCH United clans (HL4F) |
St 13.11.19 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Levá fuska (HL5E) |
St 13.11.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Palouček AC (HL4C) |
St 13.11.19 | 20:30 | ZAK | Javorák Rokoska VET B (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gürtler Tomáš | 10 | 1 |
Janda Tomáš | 10 | 1 |
Kotek Miloš | 9 | 1 |
Koukal Jan | 5 | 1 |
Kučera Marcel | 11 | 6 |
Navrátil Jan | 11 | 0 |
Obešlo Stanislav | 11 | 3 |
Švestka Viktor | 10 | 3 |