St 18.9.19 19:00 P2 Gente VET Šrot FC VET   (VL3B)
St 18.9.19 20:15 P2 Benda All Stars FC Berušky B   (SVL2B)
St 9.10.19 18:15 PRKOP Klamovka Praha FK Young Guns Prag   (HL7E)
St 9.10.19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Typos FC   (HL2A)
Po 4.11.19 19:30 STOD Amfora restaurant Erko Kbely   (HL2B)
Po 4.11.19 20:45 STOD Rokoska SUP Vibromax 2012   (SVL3B)

26. 11. 19 19:00 MIKU4 Lucián FC SUP Cormoran FC SUP 11. 5:1 (3:1)
Aktivní fotbal na obou stranách, domácí dokázali víc trestat chyby soupeře a zaslouženě vyhráli. Janča
Lucián FC SUP Cormoran FC SUP
Václav Kohout – David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Adam Rubin, Martin Šeran, Luboš Vaculík vs Yurii Sliusarchuk – Martin Duchek, Josef Holas, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Petr Morávek
7. David Davídek
20., 50. Jiří Kuděj
26. Miloš Kraus
53. Luboš Vaculík
11. Josef Holas
13. 11. 19 18:15 HOSTI VV Vokra SV Lucián FC SUP 10. 4:4 (3:1)
Spravedlivá remíza, vyrovnaný zápas. Michal Trnka
VV Vokra SV Lucián FC SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Čestmír Pavlásek – David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl
9., 48. Tomáš Zmatlík
17., 22. Petr Řezáč
15. David Davídek
37. Miloš Kraus
50. Jiří Kuděj
54. Luboš Vaculík
5. 11. 19 19:00 MIKU2 Ortopedie Lucián FC SUP 9. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, vyhráli domácí. Janča
Ortopedie Lucián FC SUP
Miloš Vaněk – Jiří Balcar, Jiří Faměra, Jan Janata, Petr Moucha, Jindřich Müller, Pavel Němec, Petr Novák, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Michal Träger, Martin Vyštejn vs Václav Kohout – Filip Burda, David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Adam Rubin, Martin Šeran, Luboš Vaculík
39. Jiří Balcar
60. Martin Vyštejn
25. David Davídek
21. 10. 19 19:30 DEKAN Lucián FC SUP Prohibice FKK SUP 8. 7:5 (1:1)
Do zápasu lépe vykročili domácí, kteří se ujali vedení. Ke konci půle hosté srovnali a půle skončila remízou. Druhá půle byla na góly plodná a branky padaly na obou stranách. Domácím se nakonec povedla otočka z 2:5 na 7:5 a zaslouženě zvítězili.
Lucián FC SUP Prohibice FKK SUP
Luboš Vaculík – David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Adam Rubin vs Jan Calta – Milan Dostál, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Jan Novák, Ondřej Roflík, Luděk Tobola, Lukáš Trachta
8., 53., 55. Jiří Kuděj
42., 60. Miloš Kraus
52., 58. Luboš Řeháček
47 Čestmír Pavlásek 22., 51. Ondřej Roflík
32., 42. Milan Dostál
50. Luděk Tobola
15. 10. 19 18:45 ZAK Starci na chmelu SUP B Lucián FC SUP 7. 2:2 (0:0)
Bojovné utkání plné střel, tyči a výborných brankářských výkonů. Utkání hrané fair play, bez zbytečných faulů.
Starci na chmelu SUP B Lucián FC SUP
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Jan Gregorec, Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Jan Hobík, Petr Jambor, František Kotouček, Lukáš Lebr, Petr Novák, Michael Štěpánek, Michal Šůcha vs David Davídek – Karel Borek, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Martin Šeran, Luboš Vaculík
39. Petr Novák
45. Jan Gregorec
47. David Davídek
49. Čestmír Pavlásek
8. 10. 19 19:00 MIKU2 Lucián FC SUP Kolotouš FC SUP 6. 1:6 (1:1)
Po vyrovnaném poločase se ukázala převaha Kolotouše. Milan Bartoš, Stanislav Roček
Lucián FC SUP Kolotouš FC SUP
Luboš Vaculík – Filip Burda, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Miloš Zenkl vs Miroslav Václavík – Oldřich Mácha, Petr Mácha, Miroslav Nýč, Lukáš Poláček, Jan Saidl, Radek Šmída
3. Miloš Kraus 15., 41., 44. Jan Saidl
45., 57., 60. Petr Mácha
30. 9. 19 18:15 PLAM Jawa-Suprtechno B Lucián FC SUP 5. 2:4 (0:1)
Velmi klidný zápas hraný v duchu fair play.
Jawa-Suprtechno B Lucián FC SUP
Zdeněk Rožánek – Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Karel Moravec, Zdeněk Polanský, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha vs Václav Kohout – Filip Burda, David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík
57. Zdeněk Polanský
59. Petr Kotlín
16., 35. David Davídek
31., 54. Miloš Kraus
25. 9. 19 19:30 DEKAN Lucián FC SUP Javorák plus 4. 4:3 (1:1)
Lucián byl celý zápas lepší a jen svými chybami na konci zápasu si sám zdramatizoval závěr.
Lucián FC SUP Javorák plus
Václav Kohout – Filip Burda, David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček vs Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Roman Jungwirth, Jan Kropáček, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Ladislav Švancar, Petr Vlasák
35. Jan Kropáček
16. 9. 19 18:15 DEKAN Flamengo FC SUP Lucián FC SUP 3. 4:0 (3:0)
Lucián neměl dost hráčů na střídání a slabou koncovku. Vyhráli domácí.
Flamengo FC SUP Lucián FC SUP
Jaroslav Kostříž – Pavel Brož, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Karel Haškovec, Jiří Křepínský, Daniel Šimberský, Antonín Vích, František Vykysalý vs Václav Kohout – David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Adam Rubin, Martin Šeran
22. Karel Haškovec
25. Zdeněk Foubík
29. Petr Čížek
53. Antonín Vích
11. 9. 19 19:30 HOSTI Lucián FC SUP Endoprotéza 2. 6:2 (1:1)
Utkání bez výraznějších emocí, kde se ani na jedné straně příliš nebránilo. Vostatek
Lucián FC SUP Endoprotéza
Václav Kohout – David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Adam Rubin, Martin Šeran, Luboš Vaculík vs Libor Panenka – Roman Böhm, Ladislav Bubeník, Viktor Hlaváč, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich, Karel Wheeler
7., 52. Jiří Kuděj
36., 41. Miloš Kraus
40., 58. David Davídek
21. Jiří Nehasil
38. Viktor Hlaváč
2. 9. 19 20:45 DEKAN Čechie 12° SUP Lucián FC SUP 1. 2:4 (2:3)
Moc pěkné bojovné utkání. Domácí po inkasované brance zabrali, skóre otočili a dál se tlačili do zakončení, ale nakonec zápas patřil hostům.
Čechie 12° SUP Lucián FC SUP
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Michael Melena, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Václav Kohout – Filip Burda, Martin Davídek, George Kisugite, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Miloš Zenkl