Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.19 | 19:00 | BECH | Starci na chmelu SUP B Flamengo FC SUP | 11. | 6:0 k. |
Út 19.11.19 | 18:15 | BECH | Starci na chmelu SUP B Prohibice FKK SUP | 5. | 9:3 |
Út 12.11.19 | 19:30 | BECH | Endoprotéza Starci na chmelu SUP B | 10. | 0:12 |
Út 5.11.19 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Čechie 12° SUP | 9. | 2:6 |
Út 22.10.19 | 19:30 | BECH | Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP B | 8. | 6:4 |
Út 15.10.19 | 18:45 | ZAK | Starci na chmelu SUP B Lucián FC SUP | 7. | 2:2 |
Út 8.10.19 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie Starci na chmelu SUP B | 6. | 2:4 |
Út 24.9.19 | 19:30 | BECH | VV Vokra SV Starci na chmelu SUP B | 4. | 4:9 |
Út 17.9.19 | 19:00 | MIKU2 | Kolotouš FC SUP Starci na chmelu SUP B | 3. | 3:5 |
Út 10.9.19 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Jawa-Suprtechno B | 2. | 5:1 |
Út 3.9.19 | 19:15 | KORAB | Javorák plus Starci na chmelu SUP B | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Javorák plus | 11 | 8 | 2 | 1 | 36:14 | 18 |
2. | Kolotouš FC SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 59:12 | 17 |
3. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 7 | 1 | 3 | 59:31 | 15 |
4. | Lucián FC SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:33 | 14 |
5. | Ortopedie | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:23 | 12 |
6. | Čechie 12° SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 27:28 | 12 |
7. | Flamengo FC SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:38 | 12 |
8. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:29 | 10 |
9. | Cormoran FC SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:48 | 10 |
10. | Prohibice FKK SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:39 | 6 |
11. | VV Vokra SV | 11 | 1 | 2 | 8 | 21:43 | 4 |
12. | Endoprotéza | 11 | 0 | 2 | 9 | 9:40 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 20.9.19 | 18:15 | DEKAN | Kumpáni VET Real Prd VET (VL4E) |
Pá 20.9.19 | 19:30 | DEKAN | Masters V Morová rána 1.FC VET (VL2B) |
Ne 13.10.19 | 16:15 | P1 | Basta fidli B Laxní přístup (HL8M) |
Ne 13.10.19 | 17:30 | P1 | MC Sarmat A Fifty-two faders (HL6K) |
St 30.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Blue Elephants Demínka B (HL6F) |
St 30.10.19 | 20:15 | MIKU1 | Úderka Žižkov junioři Saens 1.FC A (HL2A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožka Jiří | 9 | 4 |
Feigel Vratislav | 10 | 0 |
Gregorec Jan | 7 | 2 |
Greshnyakov Sergey | 10 | 14 |
Hlásný Petr | 8 | 9 |
Hobík Jan | 8 | 0 |
Jambor Petr | 9 | 2 |
Kotouček František | 9 | 3 |
Lebr Lukáš | 10 | 4 |
Novák Petr | 8 | 7 |
Prosický Marek | 3 | 0 |
Štěpánek Michael | 7 | 1 |
Šůcha Michal | 9 | 5 |