Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:30 | DEKAN | Domácí potřeby SUP Jawa-Suprtechno A | 11. | 8:3 |
Čt 21.11.19 | 19:15 | MOTO4 | Jawa-Suprtechno A Kings of Kent B.O. | 10. | 1:1 |
Čt 7.11.19 | 20:15 | P2 | Jawa-Suprtechno A Veget FC SUP | 9. | 0:5 |
Čt 31.10.19 | 19:00 | P2 | Gold La Plate Jawa-Suprtechno A | 8. | 13:1 |
Čt 24.10.19 | 18:15 | ARIT | Jawa-Suprtechno A Ladronka | 7. | 12:0 |
Čt 17.10.19 | 20:30 | STER1 | Berušky B Jawa-Suprtechno A | 6. | 7:4 |
St 9.10.19 | 20:15 | P2 | Jawa-Suprtechno A Benda All Stars FC | 5. | 1:5 |
Čt 3.10.19 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Jawa-Suprtechno A | 4. | 6:0 k. |
Čt 26.9.19 | 19:15 | MOTO2 | Jawa-Suprtechno A Super Naděje B | 3. | 2:3 |
Čt 19.9.19 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Jawa-Suprtechno A | 2. | 4:1 |
Čt 5.9.19 | 19:00 | P1 | Jawa-Suprtechno A Lomíci | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gold La Plate | 11 | 10 | 0 | 1 | 70:16 | 20 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 9 | 0 | 2 | 70:24 | 18 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:18 | 15 |
4. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:38 | 14 |
5. | Kings of Kent B.O. | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:18 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:42 | 10 |
7. | Ladronka | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:44 | 10 |
8. | Berušky B | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:62 | 8 |
9. | Lomíci | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:46 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:45 | 7 |
11. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 2 | 1 | 8 | 30:53 | 5 |
12. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 42:71 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 27.9.19 | 19:30 | STOD | Gladiators Beroun Romania F.C. (HL5G) |
Pá 27.9.19 | 20:45 | STOD | Amfora restaurant Balbín FC (HL2B) |
Ne 29.9.19 | 13:30 | PLAM | Pfefrs FC Komety FC A (HL4F) |
Ne 29.9.19 | 14:45 | PLAM | Sací komando Modřany Komety FC B (HL5I) |
St 20.11.19 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Úderka Žižkov junioři (HL2A) |
St 20.11.19 | 19:15 | KORAB | Holosmetky FC B The Penguins 6:5 B (HL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gerschon Ivan | 9 | 1 |
Hora Vladimír | 10 | 0 |
Kastner Miroslav | 10 | 2 |
Rampach Martin | 7 | 3 |
Rezek Daniel | 9 | 2 |
Slavík Martin | 8 | 0 |
Svátek Pavel | 8 | 9 |
Veselý Daniel | 10 | 13 |