Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:30 | HOSTI | Kings of Kent B.O. Veget FC SUP | 11. | 0:0 |
Čt 28.11.19 | 19:30 | HOSTI | Ladronka Kings of Kent B.O. | 8. | 1:1 |
Čt 21.11.19 | 19:15 | MOTO4 | Jawa-Suprtechno A Kings of Kent B.O. | 10. | 1:1 |
Čt 7.11.19 | 18:00 | KORAB | Kings of Kent B.O. Gold La Plate | 9. | 1:2 |
Čt 24.10.19 | 20:30 | KORAB | Kings of Kent B.O. Berušky B | 7. | 4:2 |
Po 14.10.19 | 19:00 | METE1 | Benda All Stars FC Kings of Kent B.O. | 6. | 0:0 |
Čt 10.10.19 | 20:15 | P1 | Kings of Kent B.O. Torzo AFZ | 5. | 4:1 |
Čt 3.10.19 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Kings of Kent B.O. | 4. | 2:4 |
Čt 26.9.19 | 17:00 | ZAK | Kings of Kent B.O. Starci na chmelu SUP A | 3. | 3:1 |
Čt 19.9.19 | 19:00 | P1 | Lomíci Kings of Kent B.O. | 2. | 5:2 |
Čt 5.9.19 | 18:15 | ZAK | Kings of Kent B.O. Domácí potřeby SUP | 1. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gold La Plate | 11 | 10 | 0 | 1 | 70:16 | 20 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 9 | 0 | 2 | 70:24 | 18 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:18 | 15 |
4. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:38 | 14 |
5. | Kings of Kent B.O. | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:18 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:42 | 10 |
7. | Ladronka | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:44 | 10 |
8. | Berušky B | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:62 | 8 |
9. | Lomíci | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:46 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:45 | 7 |
11. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 2 | 1 | 8 | 30:53 | 5 |
12. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 42:71 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.9.19 | 18:45 | P3 | Old boys Bohemia Chips Real Prd VET (VL4E) |
Ne 8.9.19 | 20:00 | P3 | Splašený kozy TR S.N.F. A (HL5I) |
Po 11.11.19 | 19:30 | STER1 | Dynamo R.U.M. A GK Ohradní A (HL5B) |
Po 11.11.19 | 20:45 | STER1 | 4 TD Ala Bundy A Princ Praha FC (HL4C) |
Út 3.12.19 | 19:00 | P3 | Sedm zbabělých B Black mamba IBD (HL4B) |
Út 3.12.19 | 20:15 | P3 | Libeň SK A Medvědi A (HL6C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bulín Pavel | 9 | 3 |
Falc Jan | 8 | 2 |
Hornstejner Pavel | 10 | 0 |
Kantor David | 11 | 6 |
Mužátko Milan | 10 | 1 |
Potoček Petr | 8 | 0 |
Rattay Stanislav | 9 | 6 |
Špirek Pavel | 11 | 3 |
Zach Tomáš | 11 | 0 |
Žák Milan | 8 | 2 |