Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:30 | BECH | Super Naděje B Berušky B | 11. | 4:5 |
Po 18.11.19 | 19:00 | MIKU2 | Benda All Stars FC Super Naděje B | 10. | 3:4 |
Čt 7.11.19 | 20:15 | P1 | Super Naděje B Torzo AFZ | 9. | 0:2 |
Čt 31.10.19 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Super Naděje B | 8. | 2:0 |
Čt 24.10.19 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Super Naděje B | 7. | 4:1 |
Čt 17.10.19 | 19:00 | P2 | Super Naděje B Lomíci | 6. | 5:2 |
Čt 10.10.19 | 19:00 | P3 | Domácí potřeby SUP Super Naděje B | 5. | 6:9 |
Čt 3.10.19 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Kings of Kent B.O. | 4. | 2:4 |
Čt 26.9.19 | 19:15 | MOTO2 | Jawa-Suprtechno A Super Naděje B | 3. | 2:3 |
Čt 19.9.19 | 19:15 | TEMPO | Super Naděje B Gold La Plate | 2. | 4:11 |
Čt 5.9.19 | 19:15 | STER2 | Ladronka Super Naděje B | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gold La Plate | 11 | 10 | 0 | 1 | 70:16 | 20 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 9 | 0 | 2 | 70:24 | 18 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:18 | 15 |
4. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:38 | 14 |
5. | Kings of Kent B.O. | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:18 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:42 | 10 |
7. | Ladronka | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:44 | 10 |
8. | Berušky B | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:62 | 8 |
9. | Lomíci | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:46 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:45 | 7 |
11. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 2 | 1 | 8 | 30:53 | 5 |
12. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 42:71 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 15.9.19 | 18:45 | DEKAN | Sananim FC A PPPO (HL5H) |
Ne 15.9.19 | 20:00 | DEKAN | Příkopy FC DDR FC (HL8O) |
St 23.10.19 | 17:00 | HANSP | J.R.Club VET A Kings of Kent (VL2A) |
St 23.10.19 | 18:15 | HANSP | Real Motion SG Shooters Morava FC (HL6F) |
St 23.10.19 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Petrohradská BFK A (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Engelmann Vojtěch | 10 | 0 |
Kehár Jan | 11 | 7 |
Král Michal | 9 | 0 |
Kreuzer Karel | 9 | 0 |
Linek Miloslav | 6 | 2 |
Listík Pavel | 9 | 2 |
Materna Petr | 8 | 8 |
Němec Ladislav | 8 | 9 |
Ponikelský Martin | 8 | 1 |
Pozníček Michal | 9 | 3 |
Prokop Jiří | 4 | 1 |
Vaněček Petr | 1 | 0 |
Voldán Tomáš | 3 | 2 |
Zienert Petr | 1 | 0 |