Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.19 | 17:45 | MIKU3 | Rychlé pípy SUP Kapr tým SUP | 11. | 0:6 k. |
Čt 21.11.19 | 20:45 | DEKAN | Daltonové SUP Rychlé pípy SUP | 10. | 3:3 |
Po 11.11.19 | 20:00 | BIHOR | Rychlé pípy SUP Berger club SUP | 9. | 6:0 k. |
Čt 7.11.19 | 17:00 | DEKAN | Traktor Humus SUP A Rychlé pípy SUP | 8. | 2:11 |
Po 21.10.19 | 18:15 | CESMI | Rychlé pípy SUP Bílý lev CF SUP | 7. | 3:11 |
Po 14.10.19 | 20:15 | METE1 | Valník Rychlé pípy SUP | 6. | 3:4 |
Po 7.10.19 | 19:30 | PLAM | Rychlé pípy SUP Super Calvados | 5. | 1:9 |
Po 30.9.19 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Rychlé pípy SUP | 4. | 1:1 |
St 25.9.19 | 17:45 | ZABEH | Rychlé pípy SUP Slepí koně SUP | 3. | 5:2 |
St 4.9.19 | 18:00 | SCBEC | Kbelák FC SUP Rychlé pípy SUP | 1. | 3:3 |
Rychlé pípy SUP | 2. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý lev CF SUP | 10 | 8 | 1 | 1 | 67:24 | 17 |
2. | Valník | 10 | 6 | 2 | 2 | 41:20 | 14 |
3. | Socra SUP | 10 | 5 | 4 | 1 | 36:16 | 14 |
4. | Super Calvados | 10 | 6 | 2 | 2 | 42:25 | 14 |
5. | Kbelák FC SUP | 10 | 5 | 2 | 3 | 50:35 | 12 |
6. | Kapr tým SUP | 10 | 5 | 1 | 4 | 44:28 | 11 |
7. | Rychlé pípy SUP | 10 | 4 | 3 | 3 | 37:40 | 11 |
8. | Daltonové SUP | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:35 | 8 |
9. | Traktor Humus SUP A | 10 | 1 | 2 | 7 | 16:52 | 4 |
10. | Berger club SUP | 10 | 0 | 3 | 7 | 18:50 | 3 |
11. | Slepí koně SUP | 10 | 0 | 2 | 8 | 13:53 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 27.9.19 | 18:00 | P1 | KTB B Kbelské vosy B (HL4E) |
Pá 27.9.19 | 19:15 | P1 | Yugo FC Ukradený širáci (HL5G) |
Pá 18.10.19 | 18:00 | P1 | Notor Střešovice FC KTB B (HL4E) |
Pá 18.10.19 | 19:15 | P1 | Devils of Zderaz Yugo FC (HL5G) |
Pá 8.11.19 | 18:15 | PRKOP | TJ Bohemia Chips 1980 FC FC (HL8K) |
Pá 8.11.19 | 19:30 | PRKOP | President FC KTB B (HL4E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bažant Josef | 5 | 0 |
Formánek Rudolf | 8 | 13 |
Kuna Vladimír | 6 | 0 |
Mačalík Martin | 9 | 10 |
Mráz Roman | 7 | 0 |
Nevrlý Lukáš | 6 | 0 |
Novotný Petr | 9 | 3 |
Viták Libor | 9 | 0 |
Vorlík Jan | 5 | 2 |
Waňka Daniel | 6 | 2 |