Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.11.19 | 19:30 | BECH | Tycho de Brahe SUP Dehet Old 1.FC SUP | 9. | 6:1 |
Út 5.11.19 | 19:15 | HRAB3 | Dehet Old 1.FC SUP SuperNova L.F.C. | 8. | 0:5 |
Út 22.10.19 | 19:15 | HRAB3 | Dehet Old 1.FC SUP Radouč FC B | 7. | 2:2 |
St 16.10.19 | 18:00 | STER1 | Caroil SUP Dehet Old 1.FC SUP | 6. | 2:0 |
Út 8.10.19 | 19:00 | ZABEH | Dehet Old 1.FC SUP Bítovská SUP | 5. | 1:2 |
St 2.10.19 | 20:30 | SCBEC | Rokoska SUP Dehet Old 1.FC SUP | 4. | 2:2 |
Út 24.9.19 | 19:15 | MOTO2 | Dehet Old 1.FC SUP 1.FC RUM SUP | 3. | 2:0 |
Po 16.9.19 | 20:45 | STOD | Vibromax 2012 Dehet Old 1.FC SUP | 2. | 0:1 |
Út 10.9.19 | 17:45 | MIKU1 | Dehet Old 1.FC SUP Kickers 1990 ČFC | 1. | 0:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kickers 1990 ČFC | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:7 | 17 |
2. | Rokoska SUP | 9 | 5 | 3 | 1 | 43:19 | 13 |
3. | Tycho de Brahe SUP | 9 | 6 | 0 | 3 | 34:13 | 12 |
4. | Caroil SUP | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:27 | 11 |
5. | 1.FC RUM SUP | 9 | 4 | 2 | 3 | 26:19 | 10 |
6. | Radouč FC B | 9 | 3 | 2 | 4 | 26:27 | 8 |
7. | Bítovská SUP | 9 | 4 | 0 | 5 | 27:33 | 8 |
8. | Dehet Old 1.FC SUP | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:20 | 6 |
9. | SuperNova L.F.C. | 9 | 2 | 1 | 6 | 17:28 | 5 |
10. | Vibromax 2012 | 9 | 0 | 0 | 9 | 6:53 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 23.10.19 | 18:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP Benda All Stars FC (SVL2B) |
St 23.10.19 | 19:30 | LITVI | AC Tylen Namo FC (HL6E) |
St 23.10.19 | 20:45 | LITVI | Sipral Stars Rumburaci A (HL6E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bašus Petr | 4 | 0 |
Burian Martin | 8 | 0 |
Fiala Roman | 4 | 1 |
Hájek Vladimír | 9 | 1 |
Matějík Zdeněk | 8 | 1 |
Novák Jan | 7 | 1 |
Nový Jiří | 7 | 2 |
Šimmer Ivan | 2 | 1 |
Smolík Jindřich | 7 | 0 |
Votruba Petr | 6 | 0 |
Zdobinský Martin | 4 | 2 |