Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.6.19 | 17:45 | MIKU2 | Tučňáci UVL Benda 1964 OFC UVL | 11. | 2:2 |
Út 11.6.19 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC UVL Cormoran FC UVL | 10. | 4:1 |
Čt 30.5.19 | 19:30 | ZAK | Klokan club UVL Benda 1964 OFC UVL | 8. | 11:1 |
Út 21.5.19 | 18:15 | HANSP | Benda 1964 OFC UVL AGČV UVL | 7. | 3:6 |
Út 14.5.19 | 18:15 | HOSTI | V.C. Benda 1964 OFC UVL | 6. | 1:2 |
Čt 9.5.19 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC UVL Estudiantes UVL | 5. | 1:0 |
Út 23.4.19 | 18:15 | HOSTI | Radouč FC UVL A Benda 1964 OFC UVL | 4. | 3:2 |
Út 9.4.19 | 19:30 | ARIT | Benda 1964 OFC UVL Cinda Fernet UVL | 3. | 4:3 |
St 3.4.19 | 18:15 | HOSTI | Nejistý Felix UVL Benda 1964 OFC UVL | 2. | 5:2 |
Út 26.3.19 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC UVL Santa Dominica UVL | 1. | 0:2 |
Benda 1964 OFC UVL | 9. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club UVL | 10 | 10 | 0 | 0 | 72:10 | 20 |
2. | Santa Dominica UVL | 10 | 8 | 1 | 1 | 55:14 | 17 |
3. | Radouč FC UVL A | 10 | 7 | 2 | 1 | 39:12 | 16 |
4. | AGČV UVL | 10 | 6 | 1 | 3 | 40:30 | 13 |
5. | Nejistý Felix UVL | 10 | 6 | 0 | 4 | 26:23 | 12 |
6. | Tučňáci UVL | 10 | 3 | 3 | 4 | 22:23 | 9 |
7. | Benda 1964 OFC UVL | 10 | 4 | 1 | 5 | 21:34 | 9 |
8. | Cormoran FC UVL | 10 | 3 | 1 | 6 | 23:43 | 5 |
9. | Estudiantes UVL | 10 | 1 | 1 | 8 | 17:60 | 3 |
10. | Cinda Fernet UVL | 10 | 0 | 2 | 8 | 12:42 | 2 |
11. | V.C. | 10 | 0 | 2 | 8 | 20:56 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.3.19 | 18:45 | BIHOR | Torpédo Řepy Klub odložených mužů (HL5B) |
Po 25.3.19 | 20:00 | BIHOR | Tatra 04 Břewnow boys KMK (HL2A) |
St 22.5.19 | 18:00 | HRAB1 | Anton aus Tirol Queen´s park club VET (VL2B) |
St 22.5.19 | 19:15 | HRAB1 | Senioři Praha B Surtep Beroun (HL8F) |
St 12.6.19 | 18:00 | HRAB3 | Opatovští kanonýři FC Kliďas FC (HL4D) |
St 12.6.19 | 19:15 | HRAB3 | Jawa-Suprtechno A Kickers 1990 ČFC (SVL2B) |