Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.19 | 19:30 | CESMI | Vojenské lesy VET Damned CF | 11. | 5:8 |
Po 17.6.19 | 19:15 | ZAK | PH Servis Javorák | 11. | 3:1 |
Po 17.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Kuřátka FC VV Vokra VV | 11. | 10:8 |
Po 17.6.19 | 19:00 | ZABEH | Traktor humus VET A Indus VET | 11. | 3:5 |
Po 17.6.19 | 19:00 | MIKU1 | Klokan club Perón V Defect | 11. | 7:5 |
Po 17.6.19 | 18:45 | MALES | Rokoska VET B Santa Tranta VET | 11. | 5:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 11 | 0 | 0 | 72:15 | 22 |
2. | Kuřátka FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 63:38 | 15 |
3. | Damned CF | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:28 | 15 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:30 | 12 |
5. | Indus VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:41 | 12 |
6. | Javorák | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:31 | 11 |
7. | PH Servis | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:37 | 11 |
8. | Rokoska VET B | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:30 | 10 |
9. | Traktor humus VET A | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:46 | 9 |
10. | VV Vokra VV | 11 | 3 | 2 | 6 | 39:55 | 8 |
11. | Defect | 11 | 2 | 1 | 8 | 38:51 | 5 |
12. | Vojenské lesy VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 18:82 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 18:00, 19:15 | KORAB | Vojenské lesy VET |
Po 25.3.19 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Traktor humus VET A |
Po 1.4.19 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák |
Po 1.4.19 | 19:15, 20:30 | STER2 | Indus VET |
Čt 4.4.19 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Damned CF |
Po 8.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Defect |
Út 23.4.19 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | VV Vokra VV |
Út 23.4.19 | 18:15, 19:30 | HANSP | Damned CF |
St 24.4.19 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Indus VET |
Čt 25.4.19 | 17:30, 18:45 | KBELY | Santa Tranta VET |
Čt 2.5.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | PH Servis |
Po 6.5.19 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Moučka | Klokan club VET | 18 |
2. | Václav Socher | Restaurace U Pecků VET | 15 |
3. | Radek Zlatník | Damned CF | 12 |
4. | Lukáš Jelínek | Kuřátka FC | 11 |
5. | Petr Šindelář | Rokoska VET B | 9 |
6. | Jan Moudřík | Kuřátka FC | 9 |
7. | Radek Šírl | Klokan club VET | 9 |
8. | Petr Stupka | Santa Tranta VET | 9 |
9. | Mario Lička | Klokan club VET | 8 |
10. | Milan Macela | Hosthunters VET B | 8 |
11. | Zdeněk Tichý | Indus VET | 8 |
12. | Tomáš Sluka | Defect | 7 |
13. | Bohumil Exner | Traktor humus VET A | 7 |
14. | Lukáš Krajči | Santa Tranta VET | 7 |
15. | Luděk Kula | Indus VET | 7 |
16. | Lubomír Velčovský | Rokoska VET B | 7 |
17. | Lukáš Radouš | Javorák | 7 |
18. | David Čejka | Santa Tranta VET | 7 |
19. | Roman Zvolský | Traktor humus VET A | 7 |
20. | Jindřich Skála | Hosthunters VET B | 6 |