Po 6.5.19 19:00 P1 Santa Dominica Klokan Perón club A   (HL1A)
Po 6.5.19 20:15 P1 TJ Spoje Praha A Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Po 27.5.19 19:00 P1 Holosmetky FC A TJ Spoje Praha A   (HL1A)
Po 27.5.19 20:15 P1 Santa Dominica Dynamo UK   (HL1A)

17. 6. 19 19:15 ZAK PH Servis Javorák 11. 3:1 (1:1)
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Luboš Klimeš, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jindřich Štencl, Jan Suchý vs Petr Klouček – Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
17., 60. Jindřich Skála
50. Zdeněk Bárta
6. Jan Galetka
11. 6. 19 19:15 KORAB Javorák Rokoska VET B 10. 3:1 (3:1)
Domácí v rychlém sledu třikrát rozebrali obranu Rokosky a náskok už si pak pohlídali. Hošek
Javorák Rokoska VET B
Petr Klouček – Jan Čepek, Jan Eibl, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Dominik Malý, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Lubomír Velčovský
18. Dominik Malý
19. Lukáš Krupička
21. Jiří Vaněk
26. Lubomír Velčovský
28. 5. 19 19:00 METE2 Kuřátka FC Javorák 9. 1:4 (1:1)
Domácí začali lépe a zaslouženě šli do vedení. Javorák ale byl ve druhém poločase lepším týmem a zaslouženě výsledek otočil. Kohout
Kuřátka FC Javorák
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Lukáš Jelínek, Václav Kural, Petr Moučka, Jan Moudřík, Pavel Růžička, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Petr Klouček – Jan Čepek, Jan Eibl, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Dominik Malý, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
12. Petr Moučka 44 Jiří Samek 23. Dominik Malý
33., 40. Jan Eibl
57. Jan Čepek
18. Jan Čepek
20. 5. 19 20:15 METE2 Javorák Santa Tranta VET 8. 2:1 (1:1)
Pěkné utkání, ve kterém hosté zejména ve druhém poločase přitlačili soupeře, Javorák se ale díky skvělému brankáři ubránil. Nakonec rozhodl ojedinělý útok domácích. Santa byla lepším týmem, ale neproměnila gólovky, a tak nemá ani bod.
Javorák Santa Tranta VET
Petr Klouček – Jan Čepek, Jan Eibl, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Radomír Staněk vs Pavel Schorník – Milan Čáp, Roman Kašajík, Lukáš Krajči, Petr Kubík, Jan Podzemský, Petr Žemla
11. Radomír Staněk
50. Lukáš Radouš
9. Milan Čáp
13. 5. 19 19:00 P2 Javorák VV Vokra VV 7. 4:4 (3:2)
V zajímavém utkání nakonec všechny uspokojila konečná remíza. Hošek
Javorák VV Vokra VV
Petr Klouček – Jan Eibl, Pavel Hofrichter, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Radomír Staněk vs Dušan Melíšek – Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Michael Procházka, Michal Šotola, Igor Svobodník, Pavel Zmatlík
49. Michal Bobysud
8. 5. 19 20:30 ZAK Damned CF Javorák 6. 1:5 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase přesného a běhavého utkání rozhodli hosté o své výhře přesnější koncovkou. Mlynařík
Damned CF Javorák
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
16. Radek Zlatník 20. Martin Köhler
34., 49. Jan Galetka
43. Lukáš Radouš
59. OG
25. 4. 19 19:30 ZAK Javorák Defect 5. 7:0 (6:0)
Pěkný zápas, jasná převaha domácích. Janča
Javorák Defect
Petr Klouček – Jan Čepek, Jan Eibl, Adam Karásek, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Dominik Malý, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Petr Seidel – Ionel David, Matěj Lang, Richard Peer, Tomáš Trnka, Martin Tryml
5. Martin Lančarič
16., 30., 55. Lukáš Radouš
20. Radomír Staněk
26. Dominik Malý
29. Lukáš Krupička
34. Martin Tryml
15. 4. 19 19:30 HOSTI Indus VET Javorák 4. 3:2 (2:0)
Hezký fotbal, který bohužel zkazily problémy s hřištěm a hlavně správcem areálu.
Indus VET Javorák
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Martin Kasálek, Lumír Kübel, Luděk Kula, Milan Šafr, Martin Šalamoun, Tibor Soták, Petr Vašíček vs Petr Klouček – Jan Čepek, Jaroslav Jačka, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
5., 26. Martin Šalamoun
52. Petr Vašíček
45., 55. Jan Čepek
8. 4. 19 20:15 METE2 Javorák Traktor humus VET A 3. 2:4 (2:1)
Pohledné utkání, oba týmy aktivně napadaly. Nakonec slavily úspěch rychlé protiútoky Traktoru v poslední desetiminutovce. Melíšek
Javorák Traktor humus VET A
Petr Klouček – Jan Eibl, Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Stanislav Slušný, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Zdeněk Feierfeil – Petr Bartoš, Jan Chadima, Bohumil Exner, Lukáš Hronek, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Luděk Stehlík, Roman Zvolský
4. Stanislav Slušný
29. Jiří Vaněk
8., 58. David Kudrnáč
51. Matúš Karnafel
57. Bohumil Exner
25. 3. 19 18:00 ZAK Klokan club Perón V Javorák 2. 10:2 (4:1)
Domácí měli ve svém středu několik individualit, které dokázaly zápas rozhodnout. Javorák hrál sympaticky dopředu, ale nestíhal bránit. Výsledek odpovídá průběhu.
Klokan club Perón V Javorák
Petr Víšek – David Filinger, Zdeněk Kuneš, Martin Lafek, Zdeněk Mikyška, Jakub Slunéčko, Petr Štáf ml., Luděk Zelenka vs Petr Klouček – Jan Čepek, Pavel Hofrichter, Martin Köhler, Martin Lančarič, Lukáš Radouš, Radomír Staněk
38. Lukáš Radouš
18. 3. 19 20:15 METE2 Javorák Vojenské lesy VET 1. 2:3 (1:3)
Bojovné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí se dostali do brzkého vedení, ale Lesy poté zpřesnily hru a skóre otočily. Javorák se v druhém poločase snažil o vyrovnání, ale dokázal pouze snížit.
Javorák Vojenské lesy VET
Petr Klouček – Jan Čepek, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Dominik Malý, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Ondřej Randák – Roman Bäumel, Pavel Knápek, Miloslav Moravec, Vít Pecka, Jaromír Šmerda, Tomáš Vajnar