10. 6. 19 18:15 LITVI Bakera VET UTS Vršovice VET 10. 4:3 (2:1)
Bojovný fotbal, ve kterém zvítězili domácí. Janča
Miroslav Fritz – Petr Dům, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík vs Pavel Potoček – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Tomáš Krtička, Jan Krtil, Rudolf Michalský, David Šefara, Filip Šmahel
38. Attila Magyar
16., 58. Filip Šmahel
53. Tomáš Krtička
4. 6. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET 9. 1:1 (1:0)
V utkání dominovaly obrany nad útokem. Oba soupeři skórovali pouze jednou a rozešli se s dělbou bodů. Čapla
Santa Dominica VET Bakera VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Robert Šafránek – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Jan Tauš, Martin Ullík
15. Petr Dvořák 41. Attila Magyar
21. 5. 19 20:30 KORAB Bakera VET Kliďas SFC 8. 6:0 k.
14. 5. 19 19:00 MIKU2 Legends a Veterans Bakera VET 7. 4:3 (2:2)
Výborné utkání. Vyhrál šťastnější tým domácích. Husák
Legends a Veterans Bakera VET
Marián Pašiak – Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Radek Švarc vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
22. Juraj Jaborník
26., 43. Pavel Poláček
42. Lukáš Pecha
4. Martin Ullík
30. Miroslav Fritz
57. Attila Magyar
7. 5. 19 18:45 ZAK Bakera VET Nemesis VET 6. 6:1 (1:1)
První půle vyrovnaná hra, ve druhé půli jasná převaha domácích. Soupeři nasázeli pět gólů a zaslouženě vyhráli. Janča
Bakera VET Nemesis VET
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík vs Jan Beneš – David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata
13., 37., 40. Martin Ullík
32. OG
34. Attila Magyar
39. Petr Beroušek
14. David Bimka
30. 4. 19 19:30 LITVI Kings of Kent Bakera VET 5. 2:3 (1:1)
V první půli vyrovnaná hra se spoustou nevyužitých šancí. Ke konci první půle se oba týmy prosadily a první poločas skončil spravedlivou remízou. Po přestávce hosté dokázali odskočit na rozdíl dvou gólů a nakonec zaslouženě zvítězili. Janča
Kings of Kent Bakera VET
Martin Bělina – Ondřej Červinský, Jan Falc, David Kantor, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
20. Stanislav Rattay
54. Ondřej Červinský
24., 50., 50. Martin Ullík
15. 4. 19 18:00 ZAK Bakera VET Kikina bar 1.FC VET 4. 5:0 (1:0)
Bakera s velkým přehledem v druhém poločase rozhodla o svém vítězství. Kikina nedala své šance a potom už to bylo krasojízda. Petr
Bakera VET Kikina bar 1.FC VET
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Petr Hádek – František Chval, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Michal Maštalýř, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek
25., 42. Jan Tauš
37. Pavel Šimáček
41., 51. Martin Ullík
8. 4. 19 18:00 KORAB Sean team VET Bakera VET 3. 7:3 (3:1)
Pěkné utkání, zasloužené vítězství lepšího Sean teamu. Hošek
Sean team VET Bakera VET
Tomáš Černý – Bořek Jehlička, Daniel Neuberg, Michal Petlan, Martin Plicka, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Smělý vs Václav Kohout – Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík