12. Kikina bar 1.FC VET 11 2 0 9 25:57 4

Po 8.4.19 18:00 SCBEC VSK MFF UK Praha A Slovan Amatéři   (HL7A)
Po 8.4.19 19:15 SCBEC Tatra 04 Hosthunters   (HL2A)
Po 8.4.19 20:30 SCBEC Černý koně TMK Yellow Dildos A   (HL6A)
Po 6.5.19 18:15 HOSTI Lucián FC SUP Čechie 12° SUP   (SVL2A)
Po 6.5.19 19:30 HOSTI Líheň talentů 2015 Bakera   (HL3A)
Po 6.5.19 20:45 HOSTI Hosthunters Akta - rez   (HL2A)

24. 6. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Sean team VET 11. 3:5 (0:2)
V první půli měli převahu hosté, druhá nabídla drama. Sean team ale nakonec v závěru překlopil výhru na svou stranu. Janča
Santa Dominica VET Sean team VET
Martin Petrů – Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Bořek Jehlička, Vladislav Kejha, Michal Petlan, Martin Plicka, Ondřej Polák, Petr Smělý
33., 36., 52. Petr Dvořák 2., 24. Petr Smělý
45., 59. Bořek Jehlička
56. Ondřej Polák
55. Zbyněk Bureš
11. 6. 19 17:45 ZABEH Flamengo CR VET Santa Dominica VET 10. 7:2 (4:0)
Domácí jasně ovládli první poločas, kdy se hezkými akcemi dostali do vedení. V druhé půli se také dvakrát trefili a zaslouženě vyhráli.
Flamengo CR VET Santa Dominica VET
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Karel Haškovec, Daniel Šimberský, Milan Škába, František Vykysalý, David Zábranský vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
6., 24., 42., 48. František Vykysalý
10., 26. Milan Škába
44. David Zábranský
38., 57. Marek Drabina
4. 6. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET 9. 1:1 (1:0)
V utkání dominovaly obrany nad útokem. Oba soupeři skórovali pouze jednou a rozešli se s dělbou bodů. Čapla
Santa Dominica VET Bakera VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Robert Šafránek – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Jan Tauš, Martin Ullík
15. Petr Dvořák 41. Attila Magyar
21. 5. 19 17:45 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET 8. 5:2 (2:1)
Zápas se odehrál ve velmi rychlém tempu. Domácí vyhráli.
Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET
Sergey Greshnyakov – Štěpán Holý, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Otto Kovář, Miloš Krch, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
7., 26., 43. Pavel Janošov
50. Jaroslav Topol
56. Miloš Krch
25. Tomáš Sobotka
46. Petr Dvořák
14. 5. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET UTS Vršovice VET 7. 1:7 (1:3)
Hosté se nesešli, se soupeřem drželi krok prvních 15 minut, poté již bylo o vítězi rozhodnuto. Martin Jedlička, Adam Marcinik
Santa Dominica VET UTS Vršovice VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Vladimír Klupsa, Tomáš Sobotka vs David Šefara – Jan Drbohlav, Jiří Dvořák, Radim Jašek, Tomáš Krtička, Jan Krtil, Filip Šmahel
10. Jiří Bašta 11. Jiří Dvořák
12., 34. Jan Drbohlav
21. Radim Jašek
32., 40. Tomáš Krtička
37. Filip Šmahel
7. 5. 19 17:45 ZABEH Ekonom WT VET Santa Dominica VET 6. 7:2 (4:1)
Vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce a neskutečnému výkonu gólmana vyhrál tým domácích. Svoboda
Ekonom WT VET Santa Dominica VET
Daniel ZikmundLadislav Adamec, Martin Adamec, Pavel Čálek, Jiří Čapla, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Aleš Kejmar, Václav Starosta, Martin Vidman vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
11., 42. Václav Starosta
22., 25. Aleš Kejmar
26. Martin Adamec
45., 60. Pavel Čálek
40 Martin Adamec 14., 55. Petr Dvořák
23. 4. 19 17:45 ZABEH Kliďas SFC Santa Dominica VET 5. 1:6 (0:3)
O vítězi bylo rozhodnuto již po prvních třiceti minutách, v nichž se hostující tým prosadil zásluhou Petra Dvořáka a Miloše Pastyříka. Marek Řeháček
Kliďas SFC Santa Dominica VET
Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha vs Martin PetrůPetr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
33. Michal Heisig 5., 21., 46., 58. Petr Dvořák
23. Miloš Pastyřík
32. Vladimír Klupsa
16. 4. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Legends a Veterans 4. 5:2 (3:0)
Santa Dominika vedla v poločase díky hattricku Dvořáka, ale na druhou stranu měla obrovské štěstí, když soupeř několikrát nastřelil brankovou konstrukci.
Santa Dominica VET Legends a Veterans
Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Tomáš Drahovzal – Josef Dvořák, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Jan Sekanina, Jakub Urban
18., 19., 29. Petr Dvořák
33., 40. Marek Drabina
47. Pavel Poláček
51. Vojtěch Podolák
9. 4. 19 17:45 ZABEH Nemesis VET Santa Dominica VET 3. 4:4 (1:1)
Pěkné utkání, zasloužená remíza.
Nemesis VET Santa Dominica VET
Karel Vyšata – Jan Beneš, David Bimka, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Přibyl, Martin Průša, Martin Ptáček vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
10., 47. Martin Ptáček
45. Jan Beneš
58. Martin Průša
5., 41. Marek Drabina
36., 44. Petr Dvořák
2. 4. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Kings of Kent 2. 3:6 (3:1)
Domácí neubránili dvoubrankový náskok. Po změně stran byli hosté produktivnějším týmem a zápas po zásluze otočili. Čapla
Santa Dominica VET Kings of Kent
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Roman Šťastný vs Stanislav Rattay – Martin Bělina, Jan Dámec, Jan Falc, Ondřej Leština, Petr Potoček, Filip Turšner
7., 9. Petr Dvořák
25. Jiří Bašta
14., 43., 45. Filip Turšner
50., 53. Martin Bělina
59. Jan Dámec
26. 3. 19 17:45 ZABEH Kikina bar 1.FC VET Santa Dominica VET 1. 6:4 (3:1)
Pohledné utkání s větší efektivitou v koncovce domácích.
Kikina bar 1.FC VET Santa Dominica VET
Ladislav Král – Tomáš Jílek, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Michal Maštalýř, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Roman Šťastný