Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Sean team VET | 11. | 3:5 |
Po 10.6.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Kliďas SFC | 10. | 7:2 |
Út 4.6.19 | 19:30 | STOD | Legends a Veterans Sean team VET | 9. | 3:1 |
Po 20.5.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Nemesis VET | 8. | 7:1 |
Po 13.5.19 | 18:00 | KORAB | Kings of Kent Sean team VET | 7. | 2:7 |
Po 6.5.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Kikina bar 1.FC VET | 6. | 8:1 |
Po 29.4.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Ekonom WT VET | 5. | 5:1 |
Po 15.4.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Sean team VET | 4. | 2:9 |
Po 8.4.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Bakera VET | 3. | 7:3 |
Po 1.4.19 | 19:00 | MIKU3 | Tyran Saens 1.FC VET A Sean team VET | 2. | 2:2 |
Po 25.3.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET UTS Vršovice VET | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekonom WT VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 67:21 | 19 |
2. | Sean team VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 64:22 | 19 |
3. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 6 | 4 | 1 | 36:24 | 16 |
4. | UTS Vršovice VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:33 | 14 |
5. | Legends a Veterans | 11 | 7 | 0 | 4 | 34:26 | 14 |
6. | Bakera VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:32 | 12 |
7. | Kings of Kent | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:40 | 10 |
8. | Flamengo CR VET | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:50 | 7 |
9. | Santa Dominica VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 33:51 | 6 |
10. | Nemesis VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:49 | 6 |
11. | Kliďas SFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:51 | 5 |
12. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:57 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 19:00 | P3 | Domácí potřeby SUP Torzo AFZ (SVL2B) |
St 20.3.19 | 20:15 | P3 | Pivson a Pofel Pozdní sběr II (HL4D) |
Čt 25.4.19 | 19:00 | P3 | Autobazar Duo VET VSK MFF UK Praha VET A (VL2B) |
Čt 25.4.19 | 20:15 | P3 | Tučňáci SUP B Torzo AFZ (SVL2B) |
St 12.6.19 | 18:00 | HRAB1 | Anton aus Tirol Po Útlumu 06 (VL2B) |
St 12.6.19 | 19:15 | HRAB1 | VV Vokra SV Slepí koně SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bureš Zbyněk | 7 | 1 |
Černý Tomáš | 11 | 0 |
Jehlička Bořek | 10 | 11 |
Kejha Vladislav | 6 | 5 |
Klusáček Tomáš | 3 | 1 |
Neuberg Daniel | 6 | 1 |
Petlan Michal | 10 | 6 |
Plicka Martin | 9 | 3 |
Polák Ondřej | 10 | 4 |
Průša Aleš | 10 | 24 |
Smělý Petr | 9 | 7 |