9. Deportivo Estudiantil VET 11 3 3 5 23:29 9

Út 19.3.19 17:45 MIKU2 Jacobs Real Praha A   (HL6D)
Út 19.3.19 19:00 MIKU2 Notorkros FK One Team, One Dream   (HL6D)
Út 19.3.19 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI Inter Ohradní   (HL2B)
St 19.6.19 17:45 MIKU3 Pozdní sběr II Strašnická šlechta   (HL4D)
St 19.6.19 19:00 MIKU3 Santa Tranta PC C Deportivo Estudiantil FC A   (HL3C)
St 19.6.19 20:15 MIKU3 Steaua FC Saens 1.FC A   (HL2B)

26. 6. 19 19:30 BECH STG Milovice Anton aus Tirol 11. 1:1 (0:1)
V teplém slunečném počasí se hrál více méně pohodový fotbálek bez faulů. Bylo vidět, že o nic nejde a oba týmy si to přišly jen užít a nezranit se. Na branku Antonu v 1. minutě odpověděly Milovice až v 59. minutě a vyrovnali na konečných 1:1.
STG Milovice Anton aus Tirol
Petr Dušek – Josef Bešta, Josef Dušek, Ondřej Fišer, Alexandr Golovko, Volodymyr Markovych, Daniel Rosecký vs Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma
59. Petr Dušek 1. Jakub Procházka
12. 6. 19 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Po Útlumu 06 10. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Anton aus Tirol Po Útlumu 06
Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Josef Med, Jakub Procházka, Petr Tůma vs
5. 6. 19 18:00 HRAB1 Inter Lotyšák VET B Anton aus Tirol 9. 6:3 (3:2)
Pěkný kombinační fotbal předváděly oba týmy. Domácí byli o trochu lepší a berou oba body. Boubín
Inter Lotyšák VET B Anton aus Tirol
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Pavel Brychta, Rostislav Charvát, Jiří Janoušek, Ladislav Němec, Pavel Rezek, Radek Sláma vs Jiří Kopecký – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Josef Med, Jakub Procházka, Petr Tůma
5., 30., 59. Jan Beneš
23., 47., 60. Rostislav Charvát
14., 33. Petr Burget
22. Karel Janďourek
22. 5. 19 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Queen´s park club VET 8. 2:6 (0:4)
I přes menší zaváhání na začátku druhé půle si Queens park došli za anglického počasí pro poklidné vítězství. Trnka
Anton aus Tirol Queen´s park club VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Pavel Smolák – Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Vojtěch Kmoch, Petr Metzger, Michal Rod, Daniel Smrčka, Libor Zajíček
31. Karel Janďourek
33. Petr Burget
2. Michal Rod
8., 28., 41., 46. Petr Bělohlav
29. Karel Hrubeš
15. 5. 19 19:30 DEKAN Masters V Anton aus Tirol 7. 1:12 (0:6)
Hosté jednoznačně zápas kontrolovali, zejména díky rozdílovému hráči Burgetovi, který všechny převyšoval. Martin Chládek, Jan Bunganič
Masters V Anton aus Tirol
Petr Moucha – Jan Ernst, Tomáš Faust, Roman Hruška, Jiří Janota, Jaroslav Nevrkla, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma
34. Martin Vyštejn 8., 20., 44. Petr Burget
10., 22. Svatopluk Samler
23. Josef Med
30., 31., 35. Milan Husák
47., 53. Jakub Procházka
52. Jiří Kopecký
1. 5. 19 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Notorkros FK VET 6. 8:4 (6:1)
Hezký rychlý fotbal, ve kterém nebyla nouze o góly. Vyhráli domácí.
Anton aus Tirol Notorkros FK VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Jan Dvořáček – František Dubský, Josef Kostka, Tomáš Kotek, Petr Pelíšek, Tomáš Sába, Ladislav Vizvári
60. František Dubský
24. 4. 19 18:00 HRAB1 Gambrinus VH VET Anton aus Tirol 5. 0:6 k.
Hosté využili většího počtu hráčů na střídání a postupně ovládli hru.
Gambrinus VH VET Anton aus Tirol
Martin Ryšavý – Milan Novák, Michal Petráš, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka vs Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Svatopluk Samler
18. Martin Ryšavý 10., 30., 31. Petr Burget
35. Karel Janďourek
38. Zdeněk Gregar
10. 4. 19 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol J.R.Club VET A 4. 5:7 (3:3)
Krásná ofenzivní podívaná. Napínavý zápas až do poslední minuty. Novotný
Anton aus Tirol J.R.Club VET A
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc
17. Jakub Procházka
20., 22., 46. Petr Burget
49. Karel Janďourek
14., 35., 58. Marek Šulc
15. Luboš Horáček
19., 45., 51. David Mička
3. 4. 19 18:00 HRAB1 Autobazar Duo VET Anton aus Tirol 3. 3:1 (1:1)
Pěkné utkání od obou celků. Ve druhém poločase Autobazar přidal na tempu a po proměněných šancích zvítězil.
Autobazar Duo VET Anton aus Tirol
Oldřich Kerlický – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm vs Martin Kaiser – Petr Burget, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma
10., 55. Tomáš Chaloupka
56. Štěpán Mucha
30. Svatopluk Samler
27. 3. 19 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Deportivo Estudiantil VET 2. 1:1 (1:0)
Pěkné bojovné utkání, kdy domácí byli dominantnějším týmem, ale naráželi na skvělého gólmana hostů. A když si nepohlídali jeden rohový kop, z kterého hosté vyrovnali, rozešli se oba soupeři smírně.
Anton aus Tirol Deportivo Estudiantil VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Petr Tůma vs Giovanni Mina – Luis Alegria, Pablo Formoso, Ioannis Kamparmpakis, Andres Mantilla, Jonathan Marcelo, Vladislav Matetič, Gary Yazbek, Daladier Yazbekc
29. Karel Janďourek 52. Daladier Yazbekc 59. Ioannis Kamparmpakis
20. 3. 19 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol VSK MFF UK Praha VET A 1. 5:2 (2:1)
Po vyrovnaném průběhu prvního poločasu ve druhém ukázal tým domácích svoji sílu a zaslouženě vyhrál. Jan Liška
Anton aus Tirol VSK MFF UK Praha VET A
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Pavel Borský, Radek Hanáček, Petr Kos, Jan Líkař, Vladimír Šišma