12. Rumové pralinky VET 11 1 0 10 20:59 2

Ne 19.5.19 17:15 HOSTI City Lhotka FC NBND FC   (HL5I)
Ne 19.5.19 18:30 HOSTI England Praha ZAHR 1.FC   (HL7L)
St 19.6.19 18:00 ZAK Lachtánci 1.WC GFC Regent A   (HL4D)
St 19.6.19 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Penco FC   (HL5D)
St 19.6.19 20:30 ZAK Koberce Trend ARG Balbín FC   (HL2B)

27. 6. 19 19:00 P3 MVS Recycled Estudiantes VET B 11. 4:3 (2:2)
Vyrovnaná první půle přinesla spoustu šancí, zejména na straně hostů. V závěru měli víc štěstí domácí. Janča
MVS Recycled Estudiantes VET B
Ladislav Balzer – Stanislav Baroň, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, Petr Ehmig, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Tomáš Vácha vs Vilém Hodulák – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
4. Stanislav Baroň
21. Jan Cavalieri
33. Petr Ehmig
55. Jan Nohejl
22., 38. Tomáš Vích
25. Michal Plicka
11. 6. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Jetoma FC 10. 7:1 (2:1)
Domácí ovládli zápas a zaslouženě vyhráli. Hošek
Estudiantes VET B Jetoma FC
Jan Kůstka – Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Martin Votruba – Jiří Blažek, Petr Cízner, Patrik Gregor, Jan Šedivý, Petr Študent, Jiří Žák
19., 58. Michal Matejka
30. Miroslav Kalvas
36. David Nekvasil
42., 55., 57. Karel Hynek
29. Petr Cízner
6. 6. 19 20:45 HOSTI Kehar club VET Estudiantes VET B 9. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání. Zasloužená remíza. Martin Gutvirt, Jaroslav Renda
Kehar club VET Estudiantes VET B
Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Martin Kallmünzer, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Rieger, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs David Nekvasil – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Miloš Princ, Tomáš Vích
4. Jaroslav Číhal
36. Martin Kallmünzer
52. Martin Dražan
1., 7. Tomáš Vích
53. Roman Dittrich
30. 5. 19 20:45 HOSTI Estudiantes VET B Hertha ZMZ VET 8. 1:3 (1:2)
Obě družstva hráli kvalitní fotbal. Hertha si vytvořila mírný náskok, který v závěru utkání se štěstím udržela.
Estudiantes VET B Hertha ZMZ VET
Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Richard Šuta – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Zvěřina
10. Tomáš Vích 8., 9. Tomáš Zvěřina
58. Tomáš Lisko
21. 5. 19 18:00 KORAB Dřevosprint SC Estudiantes VET B 7. 3:9 (1:5)
Jednoznačná záležitost hostů, i když domácí se nevzdávali a bojovali až do konce. Hosté zaslouženě vyhráli. Janča
Dřevosprint SC Estudiantes VET B
Antonín Procházka – Pavel Bokůvka, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný vs Jan Kůstka – Vilém Hodulák, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
44. David Nekvasil
14. 5. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Deko VET 6. 3:1 (1:1)
Estudiantes vyhráli zaslouženě. V druhém poločase dokázali rozhodnout o své výhře.
Estudiantes VET B Deko VET
Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Petr Štěpán – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Martin Rychlý, Pavel Sládek
25. David Nekvasil
46. Vilém Hodulák
57. Tomáš Vích
14. Martin Klikorka
30. 4. 19 18:00 KORAB Stará Garda VET Estudiantes VET B 5. 2:0 (2:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve kterém však domácí dokázali proměnit dvě šance a vyhrát. Plucar
Stará Garda VET Estudiantes VET B
Dušan Houf – František Dražan, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Václav Kedlický, Tomáš Neuhäusl, Jiří Pelán, Tomáš Vodička, Petr Voves vs Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
17. Petr Voves
29. Tomáš Hosnedl
16. 4. 19 18:15 HANSP Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A 4. 2:5 (0:1)
První poločas nejprve vzájemné oťukávání, potom brejkové situace na obou stranách. Druhý poločas se domácí stáhli a góly dávali pouze hosté. Husák
Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A
Jan Kůstka – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Petr Houra, Jan Malypetr, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Oldřich Šára
47., 53. Tomáš Vích 28. Jan Malypetr
38., 58. Daniel Brodský
41., 45. Václav Pabst
9. 4. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Stýbla Ďáblic VET 3. 2:2 (0:2)
Vyrovnaný zápas, kdy oba týmy měly spoustu gólových šancí a zaslouženě se rozešly dělbou bodů. Svoboda
Estudiantes VET B Stýbla Ďáblic VET
Miloš Princ – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, Michal Plicka, Tomáš Vích vs Petr Michetschläger – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Pavel Novák, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner
32. Miroslav Kalvas
35. Tomáš Vích
14. Jan Mach
24. Pavel Novák
4. 4. 19 19:15 TEMPO Bránický tank VET Estudiantes VET B 2. 4:7 (0:4)
Na úvod zápasu měli více ze hry tankisté z Braníku, ovšem rozhodujícím momentem utkání se ukázalo zranění Roubíčka. Po jeho odstoupení převzali otěže zápasu Studenti, během prvního poločasu si vytvořili čtyřgólový náskok, který kontrolovali a dovedli utkání k zaslouženému vítězství. Martin Suchý, Michal Rychtera
Bránický tank VET Estudiantes VET B
Miroslav Jaroš – Jiří Chlouba, Stanislav Druba, Jiří Humhal, Pavel Kadleček, Petr Kadleček, Petr Pařízek, Pavel Roubíček, Jiří Trnka vs Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích