Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.6.19 | 19:00 | MIKU1 | Rumové pralinky VET Bránický tank VET | 11. | 3:5 |
Čt 13.6.19 | 18:00 | SCBEC | Stýbla Ďáblic VET Rumové pralinky VET | 10. | 5:6 |
Čt 6.6.19 | 19:15 | SCBEC | MVS Recycled Rumové pralinky VET | 9. | 7:0 |
Čt 30.5.19 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Jetoma FC | 8. | 2:4 |
Čt 23.5.19 | 20:45 | HOSTI | Kehar club VET Rumové pralinky VET | 7. | 6:0 k. |
Čt 16.5.19 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Hertha ZMZ VET | 6. | 3:4 |
Čt 2.5.19 | 19:15 | SCBEC | Dřevosprint SC Rumové pralinky VET | 5. | 4:1 |
Čt 25.4.19 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Deko VET | 4. | 3:4 |
Čt 11.4.19 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Rumové pralinky VET | 3. | 6:0 k. |
Čt 4.4.19 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Inter Lotyšák VET A | 2. | 1:9 |
Út 26.3.19 | 18:00 | KORAB | Estudiantes VET B Rumové pralinky VET | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 10 | 0 | 1 | 74:25 | 20 |
2. | Stará Garda VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 63:16 | 20 |
3. | Hertha ZMZ VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:20 | 17 |
4. | Kehar club VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 63:41 | 14 |
5. | Estudiantes VET B | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:29 | 12 |
6. | Deko VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 55:36 | 11 |
7. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:58 | 11 |
8. | Bránický tank VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:76 | 8 |
9. | MVS Recycled | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:59 | 7 |
10. | Jetoma FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:59 | 7 |
11. | Stýbla Ďáblic VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:52 | 3 |
12. | Rumové pralinky VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 20:59 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 27.3.19 | 19:30 | DEKAN | VSK MFF UK Praha VET A Masters V (VL2B) |
St 27.3.19 | 20:45 | DEKAN | Dynamo Prak Uličníci FC (HL7E) |
Pá 17.5.19 | 19:00 | ZABEH | Kuřátka FC Defect (VL1A) |
Pá 17.5.19 | 20:15 | ZABEH | Black Fellaz FC Šnek FC B (HL8K) |
Pá 7.6.19 | 19:30 | HOSTI | Pražačka seniors A SG Malešice (SVL1A) |
Pá 7.6.19 | 20:45 | HOSTI | Lužinýýý Boys Ňiňos F.C. (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartůněk František | 8 | 0 |
Cendelín Dušan | 9 | 10 |
Dovbak Sergiy | 9 | 1 |
Hanafi Farid | 9 | 1 |
Kohout Pavel | 9 | 1 |
Lhota Jaroslav | 9 | 1 |
Mazura Jaromír | 8 | 0 |
Plank Attila | 7 | 2 |
Václavík Robert | 9 | 2 |