Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.19 | 20:00 | MIKU3 | Real Prd VET SS Hábula | 11. | 0:4 |
Ne 16.6.19 | 20:00 | MIKU4 | TBC Lachtan VET Caroil VET | 11. | 2:0 |
Ne 16.6.19 | 20:00 | DEKAN | Marná snaha VET Los Gigoalos VET | 11. | 2:1 |
Ne 16.6.19 | 20:00 | MIKU2 | Poštmistři VET B Maverick VET | 11. | 2:7 |
Ne 16.6.19 | 20:00 | MIKU1 | Sokol Suchdol TJ VET MoKo VET | 11. | 7:0 |
Ne 9.6.19 | 18:45 | DEKAN | Marná snaha VET Poštmistři VET B | 6. | 7:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marná snaha VET | 10 | 9 | 0 | 1 | 61:23 | 18 |
2. | Maverick VET | 10 | 7 | 2 | 1 | 73:35 | 16 |
3. | SS Hábula | 10 | 7 | 1 | 2 | 66:31 | 15 |
4. | TBC Lachtan VET | 10 | 7 | 0 | 3 | 36:21 | 14 |
5. | Sokol Suchdol TJ VET | 10 | 6 | 0 | 4 | 50:20 | 12 |
6. | Real Prd VET | 10 | 4 | 1 | 5 | 40:45 | 9 |
7. | Los Gigoalos VET | 10 | 4 | 0 | 6 | 32:35 | 8 |
8. | Poštmistři VET B | 10 | 4 | 0 | 6 | 20:27 | 8 |
9. | Old boys Bohemia Chips | 10 | 3 | 0 | 7 | 25:51 | 6 |
10. | MoKo VET | 10 | 2 | 0 | 8 | 22:64 | 4 |
11. | Caroil VET | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:83 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 24.3.19 | 18:45, 20:00 | P2 | Caroil VET |
So 30.3.19 | 08:45, 10:00 | LITVI | Real Prd VET |
Ne 31.3.19 | 16:15, 17:30 | P1 | Sokol Suchdol TJ VET |
So 6.4.19 | 08:45, 10:00 | DEKAN | SS Hábula |
So 6.4.19 | 08:45, 10:00 | LITVI | MoKo VET |
Ne 7.4.19 | 16:15, 17:30 | DEKAN | Maverick VET |
Ne 7.4.19 | 18:45, 20:00 | SCBEC | Los Gigoalos VET |
Ne 14.4.19 | 16:15, 17:30 | P2 | Maverick VET |
Ne 14.4.19 | 18:30, 19:45 | HOSTI | Poštmistři VET B |
So 27.4.19 | 08:45, 10:00 | DEKAN | Sokol Suchdol TJ VET |
So 27.4.19 | 10:00, 11:15 | LITVI | Old boys Bohemia Chips |
Ne 28.4.19 | 17:45, 19:00 | METE1 | SS Hábula |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Mleziva | Maverick VET | 20 |
2. | Jakub Kastl | Marná snaha VET | 18 |
3. | Pavel Procházka | Marná snaha VET | 18 |
4. | Martin Müller | SS Hábula | 16 |
5. | Martin Troška | Maverick VET | 16 |
6. | Martin Mikulský | Real Prd VET | 13 |
7. | Jiří Lokvenc | Maverick VET | 12 |
8. | Pavel Franče | SS Hábula | 10 |
9. | Jan Thomayer | Marná snaha VET | 9 |
10. | Jakub Mareš | Sokol Suchdol TJ VET | 9 |
11. | Jakub Krebs | Sokol Suchdol TJ VET | 8 |
12. | Josef Petr | Sokol Suchdol TJ VET | 8 |
13. | Jakub Ječmínek | Los Gigoalos VET | 8 |
14. | Petr Frizovič | Old boys Bohemia Chips | 7 |
15. | Přemysl Remek | SS Hábula | 7 |
16. | Jiří Balla | TBC Lachtan VET | 7 |
17. | Jakub Dufek | SS Hábula | 7 |
18. | Jan Košťák | Real Prd VET | 7 |
19. | Vladimír Stříbrný | Poštmistři VET B | 6 |
20. | Michal Krystín | TBC Lachtan VET | 6 |