Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 19:00 | MIKU1 | Klokan club Perón V Kuřátka FC | 11. | 8:0 |
Út 19.11.19 | 17:45 | MIKU1 | Javorák Klokan club Perón V | 1. | 7:13 |
Út 12.11.19 | 20:15 | MIKU1 | Damned CF Klokan club Perón V | 10. | 0:3 |
Út 5.11.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Traktor humus VET A | 9. | 6:0 k. |
Út 29.10.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Rokoska VET B | 6. | 6:2 |
Út 22.10.19 | 20:15 | MIKU1 | VV Vokra VV Klokan club Perón V | 8. | 3:7 |
St 2.10.19 | 18:15 | HOSTI | Queen´s park club VET Klokan club Perón V | 5. | 7:2 |
Út 24.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V PH Servis | 4. | 7:2 |
Po 16.9.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Klokan club Perón V | 3. | 1:4 |
Út 10.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Santa Tranta VET | 2. | 7:1 |
Indus VET Klokan club Perón V | 7. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 69:23 | 20 |
2. | Rokoska VET B | 11 | 8 | 0 | 3 | 44:19 | 16 |
3. | Kuřátka FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 38:33 | 16 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 49:34 | 13 |
5. | Queen´s park club VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:29 | 12 |
6. | Damned CF | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:23 | 12 |
7. | VV Vokra VV | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 12 |
8. | Sean team VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:36 | 10 |
9. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:40 | 8 |
10. | Javorák | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:39 | 7 |
11. | PH Servis | 11 | 1 | 2 | 8 | 27:49 | 4 |
12. | Indus VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.11.19 | 18:00 | KORAB | Purple Team AFK Weekend Warriors FC (HL4A) |
Po 25.11.19 | 19:15 | KORAB | Kikina bar 1.FC VET Zlatý krysy FC (VL3A) |
Po 25.11.19 | 20:30 | KORAB | Prague St. Gentlemen KáGéčko A (HL5A) |
Po 2.12.19 | 18:00 | KORAB | Parádníci Arabská (HL6A) |
Po 2.12.19 | 19:15 | KORAB | Ústavan 01 KK Bratři v triku (HL8B) |
Po 2.12.19 | 20:30 | KORAB | Sparta Pankrác Santa Dominica (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejda Stanislav | 5 | 3 |
Deré Aleš | 6 | 3 |
Filinger David | 2 | 3 |
Hološko Filip | 4 | 3 |
Karda Lubomír | 1 | 0 |
Klíma Jan | 2 | 0 |
Kristen Karel | 6 | 4 |
Kučera Lukáš | 5 | 2 |
Kuneš Zdeněk | 6 | 0 |
Lafek Martin | 1 | 3 |
Lička Mario | 8 | 6 |
Manhart Tomáš | 8 | 3 |
Saidl Pavel | 1 | 1 |
Salák Michal | 1 | 4 |
Šírl Radek | 3 | 2 |
Slunéčko Jakub | 1 | 1 |
Socher Václav | 10 | 15 |
Víšek Petr | 8 | 2 |