Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.19 | 20:45 | ARIT | Santa Dominica VET Ekonom WT VET | 11. | 0:6 k. |
Út 12.11.19 | 17:45 | ZABEH | Dirty Bastards VET Santa Dominica VET | 10. | 8:5 |
Út 5.11.19 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Bakera VET | 9. | 4:6 |
Út 22.10.19 | 17:45 | ZABEH | UTS Vršovice VET Santa Dominica VET | 8. | 5:0 |
Út 15.10.19 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Tyran Saens 1.FC VET A | 7. | 2:8 |
Út 8.10.19 | 17:45 | ZABEH | VSK MFF UK Praha VET A Santa Dominica VET | 6. | 2:4 |
Út 1.10.19 | 17:45 | ZABEH | Nemesis VET Santa Dominica VET | 5. | 8:4 |
Út 24.9.19 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Legends a Veterans | 4. | 8:3 |
Út 17.9.19 | 20:15 | METE2 | Kříženeček plus Santa Dominica VET | 3. | 8:4 |
Út 10.9.19 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Kings of Kent | 2. | 5:3 |
Út 3.9.19 | 17:45 | ZABEH | J.R.Club VET A Santa Dominica VET | 1. | 3:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dirty Bastards VET | 11 | 7 | 3 | 1 | 48:30 | 17 |
2. | Ekonom WT VET | 11 | 6 | 4 | 1 | 35:20 | 16 |
3. | J.R.Club VET A | 11 | 7 | 0 | 4 | 33:25 | 14 |
4. | Kříženeček plus | 11 | 5 | 4 | 2 | 38:33 | 14 |
5. | UTS Vršovice VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:23 | 11 |
6. | Bakera VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:24 | 10 |
7. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:34 | 10 |
8. | Kings of Kent | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:33 | 10 |
9. | Legends a Veterans | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:32 | 9 |
10. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 4 | 1 | 6 | 17:27 | 9 |
11. | Santa Dominica VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 43:60 | 8 |
12. | Nemesis VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 24:49 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 16.10.19 | 17:00 | HANSP | Jacobs Unreal Students FC (HL5E) |
St 16.10.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Defect (VL2B) |
St 16.10.19 | 19:30 | HANSP | Shooters Morava FC R.I.P. B (HL6F) |
Čt 7.11.19 | 18:15 | STER2 | Houbařův Ráj Tuscarora 03 (HL7H) |
Čt 7.11.19 | 19:30 | STER2 | Pražačka ultraseniors Cinda Fernet UVL (UVL2A) |
Čt 7.11.19 | 20:45 | STER2 | DHL Bad Diablos J.R.Club B (HL7G) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bašta Jiří | 7 | 7 |
Drabina Marek | 5 | 1 |
Dvořák Petr | 10 | 12 |
Klupsa Vladimír | 8 | 1 |
Lipovský Michal | 10 | 6 |
Pastyřík Miloš | 10 | 0 |
Petráš Michal | 3 | 0 |
Petrů Martin | 9 | 2 |
Prokop Petr | 8 | 9 |
Sobotka Tomáš | 10 | 2 |
Šťastný Roman | 4 | 1 |