Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 20:15 | HOSTI | STG Milovice Anton aus Tirol | 11. | 0:11 |
St 20.11.19 | 20:30 | ZAK | STG Milovice Notorkros FK VET | 8. | 1:0 |
St 13.11.19 | 20:45 | BECH | Vojenské lesy VET STG Milovice | 10. | 6:2 |
St 6.11.19 | 19:00 | MIKU4 | Stará Garda VET STG Milovice | 9. | 5:1 |
St 23.10.19 | 20:15 | P2 | Autobazar Duo VET STG Milovice | 1. | 11:5 |
Ne 20.10.19 | 18:45 | BECH | Morová rána 1.FC VET STG Milovice | 7. | 8:4 |
St 9.10.19 | 19:30 | DEKAN | STG Milovice Masters V | 6. | 6:0 k. |
St 2.10.19 | 19:30 | BECH | Inter Lotyšák VET B STG Milovice | 5. | 11:2 |
St 25.9.19 | 18:15 | HANSP | STG Milovice Flamengo CR VET | 4. | 0:11 |
Ne 22.9.19 | 17:30 | BECH | STG Milovice Defect | 2. | 1:13 |
St 18.9.19 | 20:30 | ZAK | Deportivo Estudiantil VET STG Milovice | 3. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Lotyšák VET B | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:19 | 18 |
2. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:15 | 18 |
3. | Defect | 11 | 8 | 2 | 1 | 62:26 | 18 |
4. | Anton aus Tirol | 11 | 6 | 1 | 4 | 60:41 | 13 |
5. | Autobazar Duo VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:46 | 13 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:36 | 12 |
7. | Notorkros FK VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:29 | 11 |
8. | Vojenské lesy VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:40 | 10 |
9. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 40:49 | 9 |
10. | STG Milovice | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:77 | 6 |
11. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:43 | 4 |
12. | Masters V | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 3.10.19 | 19:00 | P2 | Morová rána 1.FC Erko Kbely (HL2B) |
Čt 3.10.19 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Lomíci (SVL2B) |
Út 5.11.19 | 17:30 | ZAK | Estudiantes UVL V.C. (UVL2A) |
Út 5.11.19 | 18:45 | ZAK | Blaženka spiders Gente - Yeti FC (HL4B) |
Út 26.11.19 | 19:00 | P2 | Ladronka U70 Pražačka ultraseniors (UVL2A) |
Út 26.11.19 | 20:15 | P2 | Sebranka FC B Rychlí banáni (HL8C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beke Martin | 5 | 0 |
Bešta Josef | 8 | 3 |
Bohuš Jozef | 9 | 0 |
Dušek Josef | 7 | 3 |
Dušek Petr | 9 | 0 |
Fišer Ondřej | 6 | 2 |
Golovko Alexandr | 7 | 0 |
Havle Jaromír | 5 | 1 |
Kubíček Zdeněk | 6 | 2 |
Lacina Jakub | 3 | 0 |
Markovych Volodymyr | 8 | 1 |
Masopust Martin | 2 | 0 |
Müller Jan | 7 | 0 |
Novák Zdeněk | 3 | 0 |
Rosecký Daniel | 10 | 1 |
Soukal Vítězslav | 10 | 4 |
Tersch Pavel | 3 | 0 |