St 9.10.19 18:15 CESMI Dirty Bastards Sparta Pivaři AC   (HL4D)
St 9.10.19 19:30 CESMI Dynamo UK UTS Vršovice   (HL2A)
St 9.10.19 20:45 CESMI Hertha ZMZ Břewnow boys KMK   (HL2A)
St 6.11.19 17:45 MIKU4 Karcinogenní Pivson a Pofel   (HL5C)
St 6.11.19 19:00 MIKU4 Stará Garda VET STG Milovice   (VL2B)
St 6.11.19 20:15 MIKU4 Demínka A Diablos Blancos C.F.   (HL8F)

25. 11. 19 19:15 ZAK PFC Kodymka Estudiantes VET B 11. 2:3 (0:1)
Estudiantes šli ho hry po půli spokojenější, když vedli 1:0, navíc ve 42. minutě přidali branku na 2:0 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže Kodymka zabrala a srovnala na 2:2. V 50. minutě ale opět Estudiantes strhli vedení na svou stranu, a to už udrželi. Jambor
PFC Kodymka Estudiantes VET B
Josef Koštíř – Petr Coka, Martin Hes, Lukáš Kroupa, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Lukáš Tůma vs Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Miroslav Michňa
48. Lukáš Kroupa
53. Petr Coka
19., 42. Tomáš Hrubý
56. Vilém Hodulák
12. 11. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Miminka AC VET 10. 3:0 (2:0)
Jasné utkání pro domácí, klidná výhra 3:0.
Estudiantes VET B Miminka AC VET
Miroslav Kalvas – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Pavel Krejčík, Jan Kůstka, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Petr Doutnáč, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Pavel Poustecký
5. Tomáš Hrubý
18., 59. Miroslav Michňa
5. 11. 19 18:15 BECH Kulišáci CF VET Estudiantes VET B 9. 2:2 (0:0)
Průměrné utkání, ve kterém se více diskutovalo než hrálo.
Kulišáci CF VET Estudiantes VET B
Michal Trojan – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka, Martin Volf vs Jan Kůstka – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil
38. Roman Kříž
52. Ján Farkaš
43. Michal Matejka
51. Roman Dittrich
22. 10. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Kikina bar 1.FC VET 8. 0:4 (0:1)
V tomto zápase se ukázala síla týmovosti na straně hostů.
Estudiantes VET B Kikina bar 1.FC VET
Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Miroslav Michňa, David Nekvasil vs Pavel Klein – Tomáš Jílek, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Michal Maštalýř, Martin Mlýnek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek
8., 55. Jan Koukal
34. Michal Maštalýř
39. Jan Svátek
15. 10. 19 20:15 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Estudiantes VET B 7. 6:4 (4:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodly individuality Benda s Kováčem. Jacob Šimek, Petr Vorm
Folprecht 1.FC VET Estudiantes VET B
Robert Benda – Jan Balíček, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Schich vs Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Michal Matejka, David Nekvasil, Tomáš Soukup
6., 8., 9., 48. Jiří Benda ml.
23. Jan Balíček
38. Tomáš Kováč
20. Miroslav Kalvas
30., 35. Pavel Krejčík
41. Roman Dittrich
8. 10. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Ferri FC VET 6. 2:5 (0:3)
Slušně hrané utkání s přehledem vyhrál po celý zápas lepší tým, pouze posledních pět minut patřilo domácím. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Estudiantes VET B Ferri FC VET
Jan KůstkaVilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Tomáš Soukup vs Marek Kutina – Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jiří Hořejší, Tomáš Novák, Jaroslav Špaček, Tomáš Strnad
55. Karel Hynek
56. Pavel Krejčík
13., 24. Petr Čunát
30. Jaroslav Špaček
33. Tomáš Novák
34. Tomáš Strnad
1. 10. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Zlatý krysy FC 5. 0:6 (0:2)
Pěkné utkání plné domnělého hraní rukou, ovšem nakonec se rozhodlo nohama. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Zlatých krys pro start hráče v trestu v týmu Estudiantes. Jedlička
Estudiantes VET B Zlatý krysy FC
Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Jan Kůstka, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích vs Marek Poláček – Miroslav Bašta, Tomáš Danda, Jaroslav Houzar, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Miroslav Rosiar, Jiří Svoboda
39. Roman Dittrich 13. Miroslav Bašta
30. Miroslav Rosiar
60. Tomáš Danda
24. 9. 19 18:00 KORAB Dřevosprint SC Estudiantes VET B 4. 2:3 (2:0)
Bojovné utkání, kdy se domácí dostali v první polovině do vedení, ovšem hosté hned po přestávce snížili a i díky nemožnosti střídání domácí nevydrželi zvýšený tlak hostů. Kohout
Dřevosprint SC Estudiantes VET B
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Antonín Procházka, Jaromír Tomaides vs Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
25., 26. Pavel Bokůvka 38. Roman Dittrich
53. Tomáš Hrubý
58. Tomáš Vích
60. Tomáš Vích
17. 9. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Ďáblická klička 3. 1:8 (0:4)
Hosté z Ďáblic byli produktivnější v zakončení a krásnými brankami zápas ovládli.
Estudiantes VET B Ďáblická klička
Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Pavel Krejčík, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Tomáš Vích vs Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Michal Beránek, Bohdan Jelen, Petr Jelínek , Lukáš Majcharčík, Antonín Mareš, Jiří Musel
35. Tomáš Vích 2., 10. Lukáš Majcharčík
7., 45. Jiří Musel
30., 54. Antonín Mareš
48. Petr Jelínek
59. Bohdan Jelen
9. 9. 19 19:15 MOTO1 Věčná žízeň FC VET Estudiantes VET B 2. 1:0 (1:0)
Utkání plné zahozených šancí vyhráli domácí.
Věčná žízeň FC VET Estudiantes VET B
Filip Fuchsa – Ludvík Bruckner, Jan Čipera, Pavel Ducháček, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Tomáš Králíček, Zdeněk Matějka, Zdeněk Mikuš, Pavel Nebřenský vs Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, David Nekvasil, Tomáš Vích
24. Pavel Ducháček
3. 9. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Tamu Pua 1.FC VET 1. 6:2 (2:1)
Dynamická první půle přinesla góly na obou stranách, pak už byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Janča