Po 14.10.19 20:30 MOTO4 Restaurace U Pecků A Tatra 04   (HL1A)
Út 26.11.19 19:15 ZAK Estudiantes UVL Kodymka Ultra   (UVL2A)
Út 26.11.19 20:30 ZAK SG Malešice Pražačka seniors A   (SVL1A)

3. 12. 19 17:45 MIKU2 Šachta UK VET Bílý lev CF VET 11. 2:3 (1:1)
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Jakub Slováček – Vladimir Merkulov, Petr Páv, Miroslav Rajchart, Jiří Štička, Jakub Tománek
41. Tomáš Volf
8. Petr Páv
34., 52. Vladimir Merkulov
20. 11. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Šachta UK VET 10. 1:3 (1:0)
Brankář Šachty hlavně v prvním poločase držel šance svého týmu na dobrý výsledek až zázračnými zákroky. Ve druhém poločase už nic nepustil a jeho spoluhráči se zlepšili. Josef Kubr
Běchovičtí sršni A Šachta UK VET
Pavel Kabourek – Tomáš Černoch, Michal Fiantek, Jiří Frey, Jiří Klůna, Daniel Tarljovski, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
19. Pavel Vokoun 50. Aleš Pavel
52. Tomáš Bílek
59. Tomáš Volf
13. 11. 19 18:15 BECH Šachta UK VET Bajern Měšičáci 9. 1:4 (1:2)
Šachta se ujala vedení šest minut před přestávkou. aby poločas ještě prohrála 1:2. Bajern zvládl i druhou půli lépe a zaslouženě vyhrál. Hošek
Šachta UK VET Bajern Měšičáci
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms
24. Martin Antošík 29. Dušan Lampart
30., 48. Pavel Sedlmajer
59. Roman Toms
29. 10. 19 19:30 HOSTI Trenhos VET Šachta UK VET 8. 3:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Voldán
Trenhos VET Šachta UK VET
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Jaroslav Dvořáček, Václav Kočárek, Václav Novák, Petr Procházka vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
14., 46. Václav Novák
56. Robert Charousek
23. 10. 19 19:00 P3 Šachta UK VET Šrot FC VET 7. 0:4 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Šachta UK VET Šrot FC VET
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Pavel Virt – Marek Adamec, Zbyněk Adamec, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Pavel Šilhavý, Petr Sršeň, Veaceslav Todorov
21. Petr Sršeň
32., 49. Marek Adamec
54. Jiří Kurka
9. 10. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET Šachta UK VET 6. 2:1 (1:0)
Hezká zápas plný šancí, ale s těsným rozdílem ve skóre. Oba týmy se snažily zvítězit, ale štěstí měli domácí.
Vršáci VET Šachta UK VET
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
18. Michal Janoška
52. Jaroslav Gaudek
54. Michal Kučera
2. 10. 19 20:45 CESMI Slawoj Břevnov Šachta UK VET 5. 9:6 (5:3)
Zajímavé utkání se spoustou gólů nakonec vyznělo pro domácí.
Slawoj Břevnov Šachta UK VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf