Út 10.9.19 19:15 MOTO4 TJ Spoje Praha A Klokan Brightbox club   (HL1A)
Út 10.9.19 20:30 MOTO4 Les Miserables G.I.C La Plate de Cünde   (HL1A)
Čt 10.10.19 19:30 BECH Defect SUP Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Čt 10.10.19 20:45 BECH Šejk Peterka Warrior MAC   (HL6G)
Ne 3.11.19 16:15 P3 Alvarez D.C. Herbal Fusion   (HL6K)
Ne 3.11.19 17:30 P3 MC Sarmat A Horst 1.FC   (HL6K)

3. 12. 19 18:00 TEMPO Slawoj Břevnov Frankie 11. 6:1 (2:1)
I přes výsledek vyrovnaný zápas, který Břevnov rozhodl až patnáct minut před koncem. Frankie dlouho držel výbornými zákroky brankář.
Slawoj Břevnov Frankie
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Jan Pekárek – Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma, Michal Vlk
1., 55. Petr Švestka
16., 38., 46. Jaroslav Šamánek
50. Jan Klozar
18. Radek Tůma
19. 11. 19 19:30 HOSTI Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov 10. 2:2 (1:1)
Lehce emotivní utkání ze strany domácích. Zasloužená remíza.
Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov
Jakub Slováček – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Petr Páv, Ondřej Pecák, Miroslav Rajchart, Jiří Štička, Jakub Tománek vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
14. Jakub Tománek
35. Ondřej Pecák
27 Miroslav Rajchart 10. Petr Frýba
40. Jan Klozar
13. 11. 19 19:15 SCBEC Slawoj Břevnov Běchovičtí sršni A 9. 4:2 (2:2)
Když po osmi minutách vedli hosté 2:0, vypadalo to na jasný průběh, ale domácí zápas otočili a zaslouženě vyhráli. Andrle
Slawoj Břevnov Běchovičtí sršni A
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Petr Švestka vs Jiří Frey – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Daniel Tarljovski, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
17. Petr Frýba
28., 36. Petr Švestka
57. Jan Klozar
4. Jiří Klůna
8. Tomáš Černoch
30. 10. 19 19:00 METE2 Bajern Měšičáci Slawoj Břevnov 8. 3:6 (2:4)
V první půli vyrovnané utkání. V druhém dějství převzali otěže hosté a gólově se prosadili. Šimon Pokorný, Jakub Ročeň
Bajern Měšičáci Slawoj Břevnov
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
14. Dušan Lampart
22., 33. Jaroslav Pešek
13., 43. Jaroslav Šamánek
16., 21., 28. Jan Klozar
43. Vladimír Lhota
22. 10. 19 19:30 HOSTI Slawoj Břevnov Trenhos VET 7. 5:1 (4:1)
Hosté se ujali vedení, ale poté přepustili aktivitu domácím, kteří toho rádi využili. Čisté, férové utkání.
Slawoj Břevnov Trenhos VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Roman Sýkora
8. Jan Klozar
17. Jaroslav Šamánek
22., 37. David Hylas
23. Vladimír Lhota
6. Robert Charousek
9. 10. 19 19:00 P2 Šrot FC VET Slawoj Břevnov 6. 4:1 (0:1)
Vyrovnaná první půle, kdy se hosté drželi, ale potom jim došly síly a domácí v závěru rozhodli zápas ve svůj prospěch.
Šrot FC VET Slawoj Břevnov
Pavel Virt – Marek Adamec, Zbyněk Adamec, Petr Dubec, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Jiří Marek, Pavel Šilhavý, Václav Tejml, Veaceslav Todorov vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
39., 48. Petr Dubec
52. Marek Adamec
58. Václav Tejml
17. OG
2. 10. 19 20:45 CESMI Slawoj Břevnov Šachta UK VET 5. 9:6 (5:3)
Zajímavé utkání se spoustou gólů nakonec vyznělo pro domácí.
Slawoj Břevnov Šachta UK VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf
39. Tomáš Krejčí
25. 9. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET Slawoj Břevnov 4. 3:1 (3:1)
Vše důležité se rozhodlo v první půli. Vyhráli domácí.
Vršáci VET Slawoj Břevnov
Patrik Parikrupa – Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, Marian Skrip vs Radek Fál – Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
8. Vladislav Loskot
15. Zdeněk Grůša st.
17. Michal Janoška
13. Tomáš Ouřada
18. 9. 19 19:00 P1 Po Útlumu 06 Slawoj Břevnov 3. 2:2 (1:1)
Domácí měli mírnou převahu, ale ve vedení se vystřídaly oba týmy a nakonec se zrodila zasloužená remíza.
Po Útlumu 06 Slawoj Břevnov
Rostislav Korbel – Vojtěch Dostal, Miroslav Motl, Robert Nykl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Miroslav Vostarek, Martin Zita vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
14. Petr Šichor
49. Miroslav Motl
25. Tomáš Ouřada
34. Petr Frýba
11. 9. 19 20:30 MOTO4 Slawoj Břevnov Malostranský SK 2. 3:6 (0:1)
Jednoznačná záležitost pro tým hostů.
Slawoj Břevnov Malostranský SK
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
40. Petr Frýba
57. Vladimír Lhota
9., 51., 53., 54. Tomáš Frankl
34. Martin Braný
46. Tomáš Jůna
4. 9. 19 18:00 STER1 Gente VET Slawoj Břevnov 1. 6:4 (1:1)
Ostřílení borci obou týmů hráli slušný fotbal. Slavoj Břevnov se dostal jednu chvíli do vedení, ale Gente zabralo a utkání rozhodlo ve svůj prospěch.
Gente VET Slawoj Břevnov
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Anatol Špak, Pavel Stárek vs Radek Fál – Petr Frýba, David Hylas, Tomáš Ouřada, Jiří Svatoň, Petr Švestka