Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 20:00 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Hell´s Old Boys | 11. | 0:6 k. |
Ne 24.11.19 | 18:45 | DEKAN | Marná snaha VET Tycho de Brahe VET | 5. | 2:3 |
Pá 15.11.19 | 18:15 | DEKAN | Tyran Saens 1.FC VET B Tycho de Brahe VET | 10. | 6:2 |
Ne 10.11.19 | 19:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Tycho de Brahe VET | 9. | 6:3 |
Ne 3.11.19 | 18:45 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Reka Group - Calvados | 8. | 6:0 |
Ne 20.10.19 | 13:45 | TEMPO | SS Hábula Tycho de Brahe VET | 7. | 6:4 |
Ne 13.10.19 | 20:00 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Maverick VET | 6. | 1:0 |
Pá 27.9.19 | 18:00 | SCBEC | Tycho de Brahe VET Běchovičtí sršni B | 4. | 3:3 |
Ne 22.9.19 | 20:00 | DEKAN | Heart Attack Tycho de Brahe VET | 3. | 2:2 |
Pá 13.9.19 | 18:15 | LITVI | Tycho de Brahe VET Demoliční četa VET | 2. | 6:3 |
Ne 8.9.19 | 18:30 | HOSTI | Bum bar VET Tycho de Brahe VET | 1. | 8:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hell´s Old Boys | 11 | 11 | 0 | 0 | 49:13 | 22 |
2. | Bum bar VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:21 | 17 |
3. | Běchovičtí sršni B | 11 | 5 | 4 | 2 | 32:24 | 14 |
4. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:32 | 13 |
5. | SS Hábula | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:29 | 12 |
6. | Reka Group - Calvados | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:38 | 12 |
7. | Tycho de Brahe VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:42 | 10 |
8. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 3 | 3 | 5 | 39:39 | 9 |
9. | Heart Attack | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:30 | 9 |
10. | Demoliční četa VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:45 | 8 |
11. | Marná snaha VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:48 | 4 |
12. | Maverick VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 13:50 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 16.9.19 | 17:45 | ZABEH | PH Servis Indus VET (VL1A) |
Po 16.9.19 | 19:00 | ZABEH | Tream Deam FC Orosený Paragraf (HL7B) |
Po 16.9.19 | 20:15 | ZABEH | Gólostroje FC Green shock FC (HL5B) |
Út 12.11.19 | 18:15 | BECH | Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet (SVL1A) |
Út 12.11.19 | 19:30 | BECH | Endoprotéza Starci na chmelu SUP B (SVL2A) |
Út 12.11.19 | 20:45 | BECH | Real Praha A Tatran Válec (HL6C) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bravený Libor | 10 | 5 |
Chrástecký Vladimír | 8 | 4 |
Fiala Pavel | 6 | 0 |
Lust Zdeněk | 6 | 1 |
Matzner Jiří | 8 | 2 |
Molnár Kamil | 8 | 0 |
Oplt Jan | 9 | 10 |
Oplt Josef | 10 | 2 |
Runtsch Jiří | 10 | 5 |
Tichý Antonín | 7 | 0 |
Vodička Karel | 4 | 0 |