Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Blizzard ZM VET červená, modrá
FC Střešovice zeleno-žlutá, červená
Rumové pralinky VET modro-bílá, modrá
Gaučáci FC modrá
Sebranka FC VET modro-bílá, červená
Hvězda VAB F.C. zelená, červená
Pralinky F.C.K. oranžová, žlutá
Jetoma FC oranžová
Sananim Legends zeleno-bílá, černá
Zachovalí modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC VETHvězda VAB F.C. St 4.9. 19:15 STER1
Gaučáci FCPralinky F.C.K. St 4.9. 19:30 BECH
FC StřešoviceSananim Legends Čt 5.9. 18:15 DEKAN
Blizzard ZM VETZachovalí Čt 5.9. 18:15 HOSTI
Rumové pralinky VETJetoma FC Čt 5.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Pralinky F.C.K.Sebranka FC VET St 11.9. 19:30 BECH
Blizzard ZM VETFC Střešovice Čt 12.9. 17:00 ZAK
ZachovalíHvězda VAB F.C. Čt 12.9. 18:15 HOSTI
Sananim LegendsRumové pralinky VET Čt 12.9. 19:15 SCBEC
Jetoma FCGaučáci FC Čt 12.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC VETJetoma FC St 18.9. 19:15 STER1
Hvězda VAB F.C.Pralinky F.C.K. Čt 19.9. 18:00 SCBEC
FC StřešoviceZachovalí Čt 19.9. 18:15 HOSTI
Gaučáci FCSananim Legends Čt 19.9. 19:30 ZAK
Rumové pralinky VETBlizzard ZM VET Čt 26.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim LegendsSebranka FC VET St 2.10. 19:15 STER1
Blizzard ZM VETGaučáci FC Čt 3.10. 18:00 SCBEC
ZachovalíPralinky F.C.K. Čt 3.10. 18:15 HOSTI
FC StřešoviceRumové pralinky VET Čt 3.10. 19:15 SCBEC
Jetoma FCHvězda VAB F.C. Čt 3.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC VETBlizzard ZM VET St 9.10. 19:15 STER1
Pralinky F.C.K.Jetoma FC St 9.10. 19:30 BECH
Hvězda VAB F.C.Sananim Legends Čt 10.10. 18:00 SCBEC
Gaučáci FCFC Střešovice Čt 10.10. 18:15 BECH
Rumové pralinky VETZachovalí Čt 10.10. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
FC StřešoviceSebranka FC VET St 16.10. 19:15 STER1
Sananim LegendsPralinky F.C.K. St 16.10. 19:30 BECH
Blizzard ZM VETHvězda VAB F.C. Čt 17.10. 18:00 SCBEC
ZachovalíJetoma FC Čt 17.10. 18:15 HOSTI
Rumové pralinky VETGaučáci FC Čt 17.10. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC VETRumové pralinky VET St 23.10. 19:15 STER1
Pralinky F.C.K.Blizzard ZM VET St 23.10. 19:30 BECH
Hvězda VAB F.C.FC Střešovice Čt 24.10. 18:00 SCBEC
Gaučáci FCZachovalí Čt 24.10. 18:15 HOSTI
Jetoma FCSananim Legends Čt 24.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Gaučáci FCSebranka FC VET St 6.11. 19:30 STER1
FC StřešovicePralinky F.C.K. St 6.11. 19:30 BECH
ZachovalíSananim Legends Čt 7.11. 18:15 HOSTI
Rumové pralinky VETHvězda VAB F.C. Čt 7.11. 19:15 SCBEC
Blizzard ZM VETJetoma FC Čt 7.11. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Jetoma FCFC Střešovice Čt 21.11. 17:45 MIKU4
Sebranka FC VETZachovalí Čt 21.11. 17:45 MIKU3
Sananim LegendsBlizzard ZM VET Čt 21.11. 18:15 ARIT
Pralinky F.C.K.Rumové pralinky VET Čt 21.11. 18:15 BECH
Hvězda VAB F.C.Gaučáci FC Čt 21.11. 18:15 ZAK