Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
TJ Spoje Praha zlato-černá, bílá
Sparta Pankrác rudá, modrá
Santa Dominica červená
Restaurace U Pecků A tmavě modrá, červená
Lucián FC A zelená, černá
Les Miserables zelená
MFK černá
Klokan Brightbox club fialovo-modrá, zelená
Hoverla Zak černá, žlutá
Deko zeleno-bílá, tmavě modrá
Holosmetky FC A zelená, žlutá
Audi United FC růžová, černá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCTJ Spoje Praha Po 23.3. 19:00 P1
Klokan Brightbox clubLucián FC A Po 23.3. 19:15 MOTO4
Hoverla ZakRestaurace U Pecků A Po 23.3. 19:15 MALES
DekoSanta Dominica Po 23.3. 20:15 P1
MFKLes Miserables Po 23.3. 20:30 MALES
Holosmetky FC ASparta Pankrác Po 23.3. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa DominicaHoverla Zak Po 30.3. 19:00 P1
Restaurace U Pecků AKlokan Brightbox club Po 30.3. 19:00 P3
Audi United FCHolosmetky FC A Po 30.3. 19:15 MALES
Sparta PankrácDeko Po 30.3. 20:15 P1
TJ Spoje PrahaLes Miserables Po 30.3. 20:15 P3
Lucián FC AMFK Po 30.3. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoverla ZakSparta Pankrác Po 6.4. 19:00 P3
DekoAudi United FC Po 6.4. 19:00 P1
Les MiserablesLucián FC A Po 6.4. 19:15 MALES
Klokan Brightbox clubSanta Dominica Po 6.4. 20:15 P1
Holosmetky FC ATJ Spoje Praha Po 6.4. 20:15 P3
MFKRestaurace U Pecků A Po 6.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácKlokan Brightbox club Po 20.4. 18:00 MALES
TJ Spoje PrahaLucián FC A Po 20.4. 19:00 P1
Restaurace U Pecků ALes Miserables Po 20.4. 19:15 MALES
Holosmetky FC ADeko Po 20.4. 20:15 P1
Santa DominicaMFK Po 20.4. 20:30 MALES
Audi United FCHoverla Zak Po 18.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Les MiserablesSanta Dominica Po 27.4. 19:00 P1
Lucián FC ARestaurace U Pecků A Po 27.4. 19:15 MALES
Hoverla ZakHolosmetky FC A Po 27.4. 19:15 MOTO4
DekoTJ Spoje Praha Po 27.4. 20:15 P1
MFKSparta Pankrác Po 27.4. 20:30 MALES
Klokan Brightbox clubAudi United FC Po 27.4. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
DekoHoverla Zak Po 4.5. 19:00 P3
Holosmetky FC AKlokan Brightbox club Po 4.5. 19:15 MALES
Santa DominicaLucián FC A Po 4.5. 19:15 MOTO4
TJ Spoje PrahaRestaurace U Pecků A Po 4.5. 20:15 P3
Audi United FCMFK Po 4.5. 20:30 MALES
Sparta PankrácLes Miserables Po 4.5. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 11.5. 19:00 P1
Les MiserablesAudi United FC Po 11.5. 19:00 P3
Lucián FC ASparta Pankrác Po 11.5. 19:15 MALES
Klokan Brightbox clubDeko Po 11.5. 20:15 P1
Hoverla ZakTJ Spoje Praha Po 11.5. 20:15 P3
MFKHolosmetky FC A Po 11.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCLucián FC A Po 25.5. 19:00 P3
TJ Spoje PrahaSanta Dominica Po 25.5. 19:00 P1
Sparta PankrácRestaurace U Pecků A Po 25.5. 19:15 MOTO4
DekoMFK Po 25.5. 20:15 P1
Holosmetky FC ALes Miserables Po 25.5. 20:15 P3
Hoverla ZakKlokan Brightbox club Po 25.5. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Les MiserablesDeko Po 1.6. 19:00 P3
Santa DominicaSparta Pankrác Po 1.6. 19:15 MOTO4
Restaurace U Pecků AAudi United FC Po 1.6. 19:15 MALES
Klokan Brightbox clubTJ Spoje Praha Po 1.6. 20:15 P3
Lucián FC AHolosmetky FC A Po 1.6. 20:30 MOTO4
MFKHoverla Zak Po 1.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Spoje PrahaSparta Pankrác Po 8.6. 19:00 P1
Hoverla ZakLes Miserables Po 8.6. 19:15 MOTO4
Holosmetky FC ARestaurace U Pecků A Po 8.6. 19:15 MALES
DekoLucián FC A Po 8.6. 20:15 P1
Klokan Brightbox clubMFK Po 8.6. 20:30 MALES
Audi United FCSanta Dominica Po 8.6. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa DominicaHolosmetky FC A Po 22.6. 20:15 P3
Restaurace U Pecků ADeko Po 22.6. 20:15 P2
MFKTJ Spoje Praha Po 22.6. 20:15 P1
Sparta PankrácAudi United FC Po 22.6. 20:30 KORAB
Lucián FC AHoverla Zak Po 22.6. 20:30 MOTO4
Les MiserablesKlokan Brightbox club Po 22.6. 20:30 MOTO1