Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Bakera

Út 17.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 17.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 17.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 16.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 16.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 16.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Bedna 98 FC

St 1.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 1.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 1.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 21.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 21.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 21.4. 20:15 Mikulova MIKU1

Borussia Bubeneč

Čt 19.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 19.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 19.3. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 26.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 26.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 26.3. 20:30 Koráb SC KORAB

Domácí potřeby A

Út 7.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 7.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 7.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 28.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 28.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 28.4. 20:15 Mikulova MIKU2

Ekonom WT

Út 24.3. 18:15 Aritma ARIT
Út 24.3. 19:30 Aritma ARIT
Út 24.3. 20:45 Aritma ARIT
Út 7.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 7.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 7.4. 20:45 Aritma ARIT

Gepard AFC

Pa 3.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 3.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 29.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 29.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 29.4. 20:30 Štěrboholy STER2

Speciál Bráník A

Po 25.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 25.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 25.5. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 16.6. 19:00 Pražačka P2
Út 16.6. 20:15 Pražačka P2

Vojenské lesy

St 25.3. 17:45 Mikulova MIKU1
St 25.3. 19:00 Mikulova MIKU1
St 25.3. 20:15 Mikulova MIKU1
St 22.4. 17:45 Mikulova MIKU1
St 22.4. 19:00 Mikulova MIKU1
St 22.4. 20:15 Mikulova MIKU1

Orange Predators A

Čt 2.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 2.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 8.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 8.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 30.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 30.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Kvantanámo

St 6.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 6.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 25.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 25.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 25.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Admira 97

Út 2.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 2.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 2.6. 20:30 Malešice AFK MALES
Čt 25.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 25.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 25.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Texaské hyeny AC

Čt 19.3. 19:00 Pražačka P2
Čt 19.3. 20:15 Pražačka P2
Čt 26.3. 19:00 Pražačka P2
Čt 26.3. 20:15 Pražačka P2
Čt 2.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 2.4. 20:15 Pražačka P2