Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Beach attack 90210

St 25.3. 18:00 Zákostelní ZAK
St 25.3. 19:15 Zákostelní ZAK
St 25.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 30.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 30.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 30.3. 20:30 Zákostelní ZAK

President FC

St 20.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 20.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 20.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 10.6. 17:45 Mikulova MIKU1
St 10.6. 19:00 Mikulova MIKU1
St 10.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Přezletice SK RSC

Čt 19.3. 19:00 Pražačka P3
Čt 19.3. 20:15 Pražačka P3
Čt 26.3. 19:00 Pražačka P3
Čt 26.3. 20:15 Pražačka P3
Čt 2.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 2.4. 20:15 Pražačka P3

Efficenza AC

Po 23.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 23.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 23.3. 20:30 Koráb SC KORAB
St 22.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 22.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 22.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Nalejto 1.FC

Po 27.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 27.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 27.4. 20:15 Mikulova MIKU2
Út 9.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 9.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC

ABCOM

Út 31.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 31.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 31.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 15.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 15.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 15.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Scarface AC

Po 6.4. 18:15 Aritma ARIT
Po 6.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 6.4. 20:45 Aritma ARIT
Po 27.4. 18:15 Aritma ARIT
Po 27.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 27.4. 20:45 Aritma ARIT

Kbelské vosy B

Po 16.3. 19:00 Pražačka P2
Po 16.3. 20:15 Pražačka P2
Po 23.3. 19:00 Pražačka P2
Po 23.3. 20:15 Pražačka P2
Po 30.3. 19:00 Pražačka P2
Po 30.3. 20:15 Pražačka P2

Periferie United

Ne 5.4. 15:00 Pražačka P2
Ne 5.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 5.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 7.6. 18:45 Pražačka P1
Ne 7.6. 20:00 Pražačka P1

Hajduk Hůrka A

Ne 5.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 5.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 5.4. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 7.6. 18:45 Pražačka P3
Ne 7.6. 20:00 Pražačka P3

U.G.A.R. FC

Ne 5.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 5.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.6. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 7.6. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 7.6. 20:00 Mikulova MIKU3

Legion Aliena

Ne 26.4. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 26.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 11.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 11.5. 20:15 Meteor 8 METE2
St 3.6. 18:00 Koráb SC KORAB
St 3.6. 19:15 Koráb SC KORAB