Ne 22.3.20 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Pozdní sběr II
Po 23.3.20 18:00, 19:15 HRAB1 Rebel Circus
Ne 29.3.20 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Pozdní sběr II
Čt 2.4.20 19:30, 20:45 CESMI Princ Praha FC
St 15.4.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Penco FC
Čt 16.4.20 18:00, 19:15, 20:30 MALES Koloušci AK
Po 20.4.20 18:15, 19:30, 20:45 CESMI Výtržník HFC
Čt 23.4.20 19:00, 20:15 P2 Rebel Circus
Ne 26.4.20 16:15, 17:30 ZAK Prastará dáma
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Papírové předpoklady vzaly totálně za své. Opatovští kanonýři se s rolí favorita moc nepopasovali a jen díky zlepšeným výkonům v druhé polovině sezony se vyhnuli bojům o záchranu. Dost za očekáváním zůstalo třeba i Penco. Místo nich dominovali skupině ambiciózní nováčci, kteří se všichni vměstnali do horní poloviny tabulky. Nejúspěšnější byl nakonec GE Team, který obsadil díky velmi solidním výkonům v útočné i obranné fázi a formě brankáře Ricciardiho druhé místo a na jaře si tak premiérově zahraje ve čtyřce. Lepší byl pouze Serval, který nechal zapomenout na nevyvedenou jarní sezonu, za celý podzim prohrál pouze jednou a v posledním kole si pojistil vítězství ve skupině výhrou nad Kágéčkem. To mělo přitom v zápase o všechno situaci ve svých rukou, když za stavu 0:2 hrálo ve druhém poločase desetiminutovou přesilovku, tu ale nevyužilo a následně inkasovalo potřetí. Přesto je konečná třetí příčka pro nováčka super výsledek, na co navazovat budou mít na jaře také Rebel Circus a Cerveza. AC SK Viktoria 1905 zopakovala jarní záchranu last minute a po výhře nad Rebelem si udržela pětku i pro další sezonu. Žádné štěstí ale netrvá věčně, to by si měli borci pamatovat. Svátečnímu mančaftu tak už nebyl nic platný ani dvoubodový zisk proti Cerveze, na povedené jaro navázat nedokázal a sestupuje. Padá i HNK Praha, které se na jaře zázrakem dokázalo udržet, na druhý pokus už to ale nevyšlo. Footside vyhrálo za celý podzim jen jednou a zaslouženě skončilo ve skupině poslední.

Statistika skupiny za jaro

Poslední aktualizace 18. 4. 24, 22:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.