Seznam týmů, 5. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Pozdní sběr II červeno-bílá, modrá
Serfy.cz žluto-modrá, červeno-bílá
Rebel Circus modrá, bílá
Penco FC oranžová, žlutá
Prastará dáma bílo-černá
Výtržník HFC červená, modrá
Pěstební dělníci modrá
Hustá pěna FC bílá
Princ Praha FC bílá, červená
GK Ohradní modro-bílá, žlutá
Koloušci AK černá, žlutá
Blue Elephants modrá, bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Hustá pěna FCPrastará dáma Út 17.3. 19:30 HOSTI
Blue ElephantsPozdní sběr II St 18.3. 19:00 MIKU2
GK OhradníRebel Circus St 18.3. 19:00 MIKU4
Pěstební dělníciVýtržník HFC St 18.3. 19:15 HRAB2
Koloušci AKSerfy.cz St 18.3. 20:00 BIHOR
Princ Praha FCPenco FC St 18.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaPěstební dělníci Út 24.3. 20:15 P2
Pozdní sběr IIVýtržník HFC St 25.3. 17:45 MIKU2
Blue ElephantsKoloušci AK St 25.3. 18:00 HRAB1
Serfy.czGK Ohradní St 25.3. 19:00 METE1
Rebel CircusPrinc Praha FC St 25.3. 19:00 MIKU3
Penco FCHustá pěna FC St 25.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
GK OhradníBlue Elephants Po 30.3. 20:30 MOTO4
Výtržník HFCPrastará dáma Út 31.3. 19:15 STER1
Hustá pěna FCRebel Circus St 1.4. 18:00 HRAB3
Koloušci AKPozdní sběr II St 1.4. 18:00 HRAB2
Pěstební dělníciPenco FC St 1.4. 19:30 HANSP
Princ Praha FCSerfy.cz St 1.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IIPrastará dáma Út 7.4. 19:15 HRAB1
Koloušci AKGK Ohradní St 8.4. 17:45 MIKU2
Rebel CircusPěstební dělníci St 8.4. 19:15 HRAB2
Serfy.czHustá pěna FC St 8.4. 20:30 ZAK
Blue ElephantsPrinc Praha FC St 8.4. 20:45 BECH
Penco FCVýtržník HFC St 8.4. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaPenco FC Út 14.4. 20:45 HOSTI
Hustá pěna FCBlue Elephants St 15.4. 19:00 MIKU4
GK OhradníPozdní sběr II St 15.4. 19:00 MIKU3
Pěstební dělníciSerfy.cz St 15.4. 19:30 HANSP
Výtržník HFCRebel Circus St 15.4. 20:15 MIKU4
Princ Praha FCKoloušci AK St 15.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Rebel CircusPrastará dáma Út 28.4. 19:15 HRAB2
Blue ElephantsPěstební dělníci St 29.4. 17:00 DEKAN
Serfy.czVýtržník HFC St 29.4. 18:15 HANSP
Pozdní sběr IIPenco FC St 29.4. 19:15 STER3
GK OhradníPrinc Praha FC St 29.4. 20:45 BECH
Koloušci AKHustá pěna FC Čt 30.4. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCPozdní sběr II St 22.4. 20:45 BECH
Prastará dámaSerfy.cz Út 5.5. 20:15 P3
Pěstební dělníciKoloušci AK St 6.5. 19:00 MIKU4
Výtržník HFCBlue Elephants St 6.5. 19:15 HRAB3
Penco FCRebel Circus St 6.5. 19:30 TEMPO
Hustá pěna FCGK Ohradní St 6.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Blue ElephantsPrastará dáma Út 12.5. 18:00 HRAB1
GK OhradníPěstební dělníci St 13.5. 17:00 DEKAN
Koloušci AKVýtržník HFC St 13.5. 17:45 MIKU4
Serfy.czPenco FC St 13.5. 19:15 KBELY
Pozdní sběr IIRebel Circus St 13.5. 19:30 DEKAN
Princ Praha FCHustá pěna FC St 13.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaKoloušci AK Út 26.5. 19:15 HRAB2
Penco FCBlue Elephants St 27.5. 18:00 HRAB2
Výtržník HFCGK Ohradní St 27.5. 18:00 HRAB1
Hustá pěna FCPozdní sběr II St 27.5. 19:30 KBELY
Rebel CircusSerfy.cz St 27.5. 20:00 ARIT
Pěstební dělníciPrinc Praha FC St 27.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
GK OhradníPrastará dáma Út 2.6. 19:15 HRAB2
Blue ElephantsRebel Circus St 3.6. 19:00 MIKU4
Pozdní sběr IISerfy.cz St 3.6. 19:30 BECH
Koloušci AKPenco FC St 3.6. 20:15 MIKU4
Hustá pěna FCPěstební dělníci St 3.6. 20:45 DEKAN
Princ Praha FCVýtržník HFC St 3.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Serfy.czBlue Elephants St 17.6. 19:15 KORAB
Penco FCGK Ohradní St 17.6. 19:15 HRAB3
Výtržník HFCHustá pěna FC St 17.6. 19:15 HRAB2
Pěstební dělníciPozdní sběr II St 17.6. 19:15 HRAB1
Rebel CircusKoloušci AK St 17.6. 19:30 ARIT
Prastará dámaPrinc Praha FC St 17.6. 19:30 LITVI