Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Rito Pls černo-červená
Modrý Svině A modrá
KáGéčko B modrá, bílá
Kelímci 3.FC tmavě modrá, světle zelená
!nBev Tigers černá, červená
Levá fuska bílo-černá
Jacobs zlatá
Inter Letná černo-bílá
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Borussia Dortšpunt B bílá, žluto-černá
Bílá pohroma bílá, černá
AC SK Viktoria 1905 červená, zelená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Inter LetnáKelímci 3.FC Čt 19.3. 18:00 KORAB
JacobsKáGéčko B Čt 19.3. 19:00 MIKU2
Bílá pohromaModrý Svině A Čt 19.3. 19:15 KORAB
Fugas CF A!nBev Tigers Čt 19.3. 19:30 CESMI
Borussia Dortšpunt BLevá fuska Čt 19.3. 20:15 MIKU1
AC SK Viktoria 1905Rito Pls Čt 19.3. 20:45 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kelímci 3.FCJacobs Čt 26.3. 17:00 DEKAN
!nBev TigersInter Letná Čt 26.3. 18:00 KORAB
Modrý Svině ABorussia Dortšpunt B Čt 26.3. 19:15 KORAB
Levá fuskaFugas CF A Čt 26.3. 19:30 CESMI
Rito PlsKáGéčko B Čt 26.3. 19:30 HOSTI
AC SK Viktoria 1905Bílá pohroma Čt 26.3. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter LetnáLevá fuska Čt 2.4. 18:00 KORAB
KáGéčko BKelímci 3.FC Čt 2.4. 19:30 HOSTI
Fugas CF AModrý Svině A Čt 2.4. 19:30 CESMI
Borussia Dortšpunt BAC SK Viktoria 1905 Čt 2.4. 20:15 MIKU1
Bílá pohromaRito Pls Čt 2.4. 20:30 KORAB
Jacobs!nBev Tigers Čt 2.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
!nBev TigersKáGéčko B Čt 16.4. 19:00 MIKU4
Modrý Svině AInter Letná Čt 16.4. 19:15 KORAB
AC SK Viktoria 1905Fugas CF A Čt 16.4. 19:30 CESMI
Levá fuskaJacobs Čt 16.4. 20:15 MIKU2
Bílá pohromaBorussia Dortšpunt B Čt 16.4. 20:30 KORAB
Rito PlsKelímci 3.FC Čt 16.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter LetnáAC SK Viktoria 1905 Čt 23.4. 18:00 KORAB
KáGéčko BLevá fuska Čt 23.4. 19:00 MIKU4
Kelímci 3.FC!nBev Tigers Čt 23.4. 19:15 STER1
JacobsModrý Svině A Čt 23.4. 19:15 KORAB
Fugas CF ABílá pohroma Čt 23.4. 19:30 CESMI
Borussia Dortšpunt BRito Pls Čt 23.4. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
AC SK Viktoria 1905Jacobs Čt 30.4. 19:00 MIKU3
Modrý Svině AKáGéčko B Čt 30.4. 19:15 KORAB
Rito Pls!nBev Tigers Čt 30.4. 19:30 HOSTI
Borussia Dortšpunt BFugas CF A Čt 30.4. 20:15 MIKU1
Levá fuskaKelímci 3.FC Čt 30.4. 20:15 P3
Bílá pohromaInter Letná Čt 14.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter LetnáBorussia Dortšpunt B Čt 7.5. 18:00 KORAB
!nBev TigersLevá fuska Čt 7.5. 19:00 MIKU3
KáGéčko BAC SK Viktoria 1905 Čt 7.5. 19:00 MIKU2
Kelímci 3.FCModrý Svině A Čt 7.5. 19:15 KORAB
Fugas CF ARito Pls Čt 7.5. 19:30 CESMI
JacobsBílá pohroma Čt 7.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Rito PlsLevá fuska Čt 21.5. 19:00 MIKU2
Modrý Svině A!nBev Tigers Čt 21.5. 19:15 KORAB
Fugas CF AInter Letná Čt 21.5. 19:30 CESMI
Borussia Dortšpunt BJacobs Čt 21.5. 20:15 MIKU1
AC SK Viktoria 1905Kelímci 3.FC Čt 21.5. 20:15 P3
Bílá pohromaKáGéčko B Čt 21.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter LetnáRito Pls Čt 28.5. 18:00 KORAB
!nBev TigersAC SK Viktoria 1905 Čt 28.5. 19:00 P3
Levá fuskaModrý Svině A Čt 28.5. 19:15 KORAB
JacobsFugas CF A Čt 28.5. 19:30 CESMI
KáGéčko BBorussia Dortšpunt B Čt 28.5. 20:15 MIKU1
Kelímci 3.FCBílá pohroma Čt 28.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter LetnáJacobs Čt 4.6. 18:00 KORAB
Rito PlsModrý Svině A Čt 4.6. 19:15 KORAB
Fugas CF AKáGéčko B Čt 4.6. 19:30 CESMI
Borussia Dortšpunt BKelímci 3.FC Čt 4.6. 20:15 MIKU1
AC SK Viktoria 1905Levá fuska Čt 4.6. 20:15 P3
Bílá pohroma!nBev Tigers Čt 4.6. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Levá fuskaBílá pohroma Čt 18.6. 19:00 BECH
!nBev TigersBorussia Dortšpunt B Čt 18.6. 19:00 MIKU4
Modrý Svině AAC SK Viktoria 1905 Čt 18.6. 19:15 KORAB
JacobsRito Pls Čt 18.6. 19:15 TEMPO
Kelímci 3.FCFugas CF A Čt 18.6. 19:30 CESMI
KáGéčko BInter Letná Čt 18.6. 19:30 ARIT