Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 18.6.20 | 19:15 | KORAB | Modrý Svině A AC SK Viktoria 1905 | 11. | 0:0 |
Čt 4.6.20 | 20:15 | P3 | AC SK Viktoria 1905 Levá fuska | 10. | 0:0 |
Čt 28.5.20 | 19:00 | P3 | !nBev Tigers AC SK Viktoria 1905 | 9. | 0:0 |
Čt 21.5.20 | 20:15 | P3 | AC SK Viktoria 1905 Kelímci 3.FC | 8. | 0:0 |
Čt 7.5.20 | 19:00 | MIKU2 | KáGéčko B AC SK Viktoria 1905 | 7. | 0:0 |
Čt 30.4.20 | 19:00 | MIKU3 | AC SK Viktoria 1905 Jacobs | 6. | 0:0 |
Čt 23.4.20 | 18:00 | KORAB | Inter Letná AC SK Viktoria 1905 | 5. | 0:0 |
Čt 16.4.20 | 19:30 | CESMI | AC SK Viktoria 1905 Fugas CF A | 4. | 0:0 |
Čt 2.4.20 | 20:15 | MIKU1 | Borussia Dortšpunt B AC SK Viktoria 1905 | 3. | 0:0 |
Čt 26.3.20 | 20:30 | KORAB | AC SK Viktoria 1905 Bílá pohroma | 2. | 0:0 |
Čt 19.3.20 | 20:45 | STER3 | AC SK Viktoria 1905 Rito Pls | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Letná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | !nBev Tigers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Kelímci 3.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Jacobs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | KáGéčko B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Fugas CF A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Levá fuska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Rito Pls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Bílá pohroma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Modrý Svině A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Borussia Dortšpunt B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | AC SK Viktoria 1905 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 31.3.20 | 19:00 | METE1 | Kliďas FC Koberce Trend ARG (HL3B) |
Út 31.3.20 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Saens 1.FC A (HL2B) |
Po 20.4.20 | 19:00 | METE2 | Mystique Dynamo CF Blesk VK A (HL4A) |
Po 20.4.20 | 20:15 | METE2 | Čechie 12° SUP Valník (SVL2A) |
Út 12.5.20 | 19:00 | P3 | Modrá vopice TJ Blue Debils (HL6C) |
Út 12.5.20 | 20:15 | P3 | V.C. Ladronka U70 (UVL2A) |