Seznam týmů, 5. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Lucky team žlutá, modrá
Zimbru Olymp A zeleno-červená, fialová
Regio Team černá, žlutá
Notor Střešovice FC černo-žlutá, bílá
Legendy FC modro-bílá, žluto-černá
Pyjavíce FK červená
Na zdraví p.Macháčka modrá, oranžová
Gladiators Beroun žluto-modrá, tmavě modrá
Ducksicks bílá
Co je? bílá
Defect Praha modro-bílá, červeno-bílá
Devils of Zderaz modrá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Lucky team Pa 20.3. 18:00 ZAK
DucksicksNotor Střešovice FC Pa 20.3. 18:15 BECH
Na zdraví p.MacháčkaPyjavíce FK Pa 20.3. 19:15 P1
Gladiators BerounLegendy FC Pa 20.3. 19:30 STOD
Defect PrahaZimbru Olymp A Pa 20.3. 20:15 ZABEH
Devils of ZderazRegio Team Ne 10.5. 16:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Defect Praha Pa 27.3. 19:15 SCBEC
Lucky teamPyjavíce FK Pa 27.3. 19:15 P1
Notor Střešovice FCGladiators Beroun Pa 27.3. 19:30 STOD
Zimbru Olymp ADevils of Zderaz Pa 27.3. 20:00 TEMPO
Regio TeamDucksicks Pa 27.3. 20:30 SCBEC
Legendy FCNa zdraví p.Macháčka Pa 27.3. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Pyjavíce FKLegendy FC Pa 3.4. 19:15 P1
Gladiators BerounRegio Team Pa 3.4. 19:30 STOD
DucksicksZimbru Olymp A Pa 3.4. 20:30 ZAK
Na zdraví p.MacháčkaNotor Střešovice FC Pa 3.4. 20:45 STOD
Devils of ZderazCo je? Ne 5.4. 17:15 HOSTI
Defect PrahaLucky team Ne 5.4. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Ducksicks Pa 17.4. 19:15 SCBEC
Notor Střešovice FCPyjavíce FK Pa 17.4. 19:15 P1
Zimbru Olymp AGladiators Beroun Pa 17.4. 19:30 STOD
Regio TeamNa zdraví p.Macháčka Pa 17.4. 20:45 STOD
Defect PrahaDevils of Zderaz Ne 19.4. 15:00 TEMPO
Lucky teamLegendy FC Ne 19.4. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Na zdraví p.MacháčkaZimbru Olymp A Pa 24.4. 19:00 ZABEH
Pyjavíce FKRegio Team Pa 24.4. 19:15 P1
DucksicksDefect Praha Pa 24.4. 19:15 SCBEC
Legendy FCNotor Střešovice FC Pa 24.4. 19:30 STOD
Gladiators BerounCo je? Pa 24.4. 20:30 ZAK
Devils of ZderazLucky team Ne 26.4. 15:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Na zdraví p.Macháčka Pa 15.5. 19:15 SCBEC
Zimbru Olymp APyjavíce FK Pa 15.5. 19:15 P1
Defect PrahaGladiators Beroun Pa 15.5. 19:30 STOD
Regio TeamLegendy FC Pa 15.5. 20:45 STOD
Devils of ZderazDucksicks Ne 17.5. 15:00 TEMPO
Lucky teamNotor Střešovice FC Ne 17.5. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Pyjavíce FKCo je? Pa 22.5. 19:15 P1
Notor Střešovice FCRegio Team Pa 22.5. 19:30 HANSP
Gladiators BerounDevils of Zderaz Pa 22.5. 19:30 STOD
Legendy FCZimbru Olymp A Pa 22.5. 20:45 STOD
Na zdraví p.MacháčkaDefect Praha Ne 24.5. 18:45 MIKU4
DucksicksLucky team Ne 24.5. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Legendy FC Pa 29.5. 18:00 ZAK
Defect PrahaPyjavíce FK Pa 29.5. 19:15 P1
DucksicksGladiators Beroun Pa 29.5. 19:30 STOD
Zimbru Olymp ANotor Střešovice FC Pa 29.5. 20:30 MALES
Lucky teamRegio Team Pa 29.5. 20:45 STOD
Devils of ZderazNa zdraví p.Macháčka Ne 31.5. 17:45 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Regio TeamZimbru Olymp A Pa 5.6. 18:00 MALES
Notor Střešovice FCCo je? Pa 5.6. 19:15 SCBEC
Pyjavíce FKDevils of Zderaz Pa 5.6. 19:15 P1
Gladiators BerounLucky team Pa 5.6. 19:30 STOD
Na zdraví p.MacháčkaDucksicks Pa 5.6. 20:00 TEMPO
Legendy FCDefect Praha Pa 5.6. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect PrahaNotor Střešovice FC Pa 12.6. 18:00 P2
Co je?Regio Team Pa 12.6. 18:15 BECH
DucksicksPyjavíce FK Pa 12.6. 19:15 P1
Gladiators BerounNa zdraví p.Macháčka Pa 12.6. 19:30 STOD
Lucky teamZimbru Olymp A Pa 12.6. 20:45 STOD
Devils of ZderazLegendy FC Ne 14.6. 17:45 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp ACo je? Pa 26.6. 18:00 MALES
Pyjavíce FKGladiators Beroun Pa 26.6. 18:00 P1
Regio TeamDefect Praha Pa 26.6. 18:15 DEKAN
Notor Střešovice FCDevils of Zderaz Pa 26.6. 18:15 HOSTI
Legendy FCDucksicks Pa 26.6. 18:15 ZABEH
Na zdraví p.MacháčkaLucky team Pa 26.6. 18:15 STOD