Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Farkáň 92 1.FC

Út 14.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 14.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 14.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 12.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 12.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 12.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Bohemia AFK

St 29.4. 17:45 Mikulova MIKU4
St 29.4. 19:00 Mikulova MIKU4
St 29.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 19.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 19.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 19.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Cvrčci FC

Út 17.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.3. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 4.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 4.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 4.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Ramutant CF

Čt 26.3. 18:15 Štěrboholy STER2
Čt 26.3. 19:30 Štěrboholy STER2
Čt 26.3. 20:45 Štěrboholy STER2
Čt 23.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 23.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 23.4. 20:30 Štěrboholy STER2

Le Jardin

St 8.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 8.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 8.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 10.6. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 10.6. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Orosený Paragraf

St 22.4. 19:00 Meteor 8 METE2
St 22.4. 20:15 Meteor 8 METE2
St 17.6. 17:45 Mikulova MIKU2
St 17.6. 19:00 Mikulova MIKU2
St 17.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Torpédo Řepy

Čt 7.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 7.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 7.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 26.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 26.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Libeň SK

Út 5.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 5.5. 20:15 Mikulova MIKU3
St 17.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 17.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 17.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Greenhorns FC

Út 7.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 7.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 7.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 10.6. 19:15 Motorlet MOTO1
St 10.6. 20:30 Motorlet MOTO1

Legends are back

Čt 14.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 14.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 14.5. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 2.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 2.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 2.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

KáGéčko A

Út 21.4. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 21.4. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 12.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 12.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 1.6. 18:15 Plamínkové PLAM
Po 1.6. 19:30 Plamínkové PLAM

Lokál United

St 18.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 18.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 20.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 20.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Út 9.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 9.6. 20:15 Mikulova MIKU1