Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Torpédo Řepy žluto-červená, bílá
Ramutant CF červená, žluto-zelená
Orosený Paragraf červená
Lokál United žluto-černá, černo-červená
Libeň SK modrá, červená
Legends are back růžová, modro-bílá
Le Jardin černá
KáGéčko A modrá, bílá
Greenhorns FC zelená
Farkáň 92 1.FC červeno-bílá
Cvrčci FC zelená, červená
Bohemia AFK modro-bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Le JardinLegends are back Po 16.3. 18:15 HOSTI
Bohemia AFKTorpédo Řepy Po 16.3. 18:45 BIHOR
KáGéčko ALibeň SK Po 16.3. 19:00 P3
Cvrčci FCRamutant CF Po 16.3. 19:00 ZABEH
Farkáň 92 1.FCOrosený Paragraf Po 16.3. 19:30 CESMI
Greenhorns FCLokál United Út 17.3. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo ŘepyLegends are back Po 23.3. 18:45 BIHOR
Ramutant CFFarkáň 92 1.FC Po 23.3. 19:30 CESMI
Bohemia AFKCvrčci FC Po 23.3. 20:45 ARIT
Lokál UnitedKáGéčko A Út 24.3. 18:00 HRAB3
Libeň SKLe Jardin Út 24.3. 19:15 HRAB3
Orosený ParagrafGreenhorns FC Út 24.3. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backLibeň SK Po 30.3. 18:15 HOSTI
Cvrčci FCTorpédo Řepy Po 30.3. 18:45 BIHOR
Greenhorns FCRamutant CF Po 30.3. 19:15 MOTO2
Farkáň 92 1.FCBohemia AFK Po 30.3. 19:30 CESMI
Le JardinLokál United Út 31.3. 17:45 MIKU1
KáGéčko AOrosený Paragraf Út 31.3. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFKáGéčko A Po 6.4. 18:00 HRAB3
Orosený ParagrafLe Jardin Po 6.4. 18:00 HRAB2
Lokál UnitedLegends are back Po 6.4. 18:15 HOSTI
Torpédo ŘepyLibeň SK Po 6.4. 18:45 BIHOR
Bohemia AFKGreenhorns FC Po 6.4. 19:15 HRAB3
Cvrčci FCFarkáň 92 1.FC Po 6.4. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko ABohemia AFK Po 20.4. 18:00 HRAB2
Legends are backOrosený Paragraf Po 20.4. 18:15 HOSTI
Farkáň 92 1.FCTorpédo Řepy Po 20.4. 19:30 CESMI
Libeň SKLokál United Út 21.4. 19:15 HRAB3
Greenhorns FCCvrčci FC Út 21.4. 20:45 STOD
Le JardinRamutant CF St 22.4. 17:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFLegends are back Po 27.4. 18:15 HOSTI
Torpédo ŘepyLokál United Po 27.4. 18:45 BIHOR
Bohemia AFKLe Jardin Po 27.4. 19:15 SCBEC
Farkáň 92 1.FCGreenhorns FC Po 27.4. 19:30 CESMI
Cvrčci FCKáGéčko A Út 28.4. 19:15 STER3
Orosený ParagrafLibeň SK Út 28.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Libeň SKRamutant CF Po 11.5. 18:15 DEKAN
Legends are backBohemia AFK Po 11.5. 18:15 HOSTI
Greenhorns FCTorpédo Řepy Po 11.5. 18:45 BIHOR
KáGéčko AFarkáň 92 1.FC Po 11.5. 19:30 CESMI
Lokál UnitedOrosený Paragraf Út 12.5. 17:45 MIKU1
Le JardinCvrčci FC Út 12.5. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Cvrčci FCLegends are back Po 18.5. 18:15 HOSTI
Torpédo ŘepyOrosený Paragraf Po 18.5. 18:45 BIHOR
Farkáň 92 1.FCLe Jardin Po 18.5. 19:30 CESMI
Bohemia AFKLibeň SK Po 18.5. 20:15 METE2
Ramutant CFLokál United Po 18.5. 20:15 P3
Greenhorns FCKáGéčko A Út 19.5. 19:15 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lokál UnitedBohemia AFK Po 25.5. 18:15 HANSP
Legends are backFarkáň 92 1.FC Po 25.5. 18:15 HOSTI
KáGéčko ATorpédo Řepy Po 25.5. 18:45 BIHOR
Orosený ParagrafRamutant CF Po 25.5. 20:45 STOD
Le JardinGreenhorns FC Út 26.5. 18:00 HRAB2
Libeň SKCvrčci FC Út 26.5. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCLegends are back Po 1.6. 18:15 HOSTI
Bohemia AFKOrosený Paragraf Po 1.6. 18:15 ARIT
Torpédo ŘepyRamutant CF Po 1.6. 18:45 BIHOR
Farkáň 92 1.FCLibeň SK Po 1.6. 19:30 CESMI
KáGéčko ALe Jardin Út 2.6. 18:00 HRAB2
Cvrčci FCLokál United Út 2.6. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFBohemia AFK Út 16.6. 19:00 P3
Orosený ParagrafCvrčci FC Út 16.6. 19:00 P2
Le JardinTorpédo Řepy Út 16.6. 19:00 MIKU1
Libeň SKGreenhorns FC Út 16.6. 19:15 KORAB
Lokál UnitedFarkáň 92 1.FC Út 16.6. 19:30 STOD
Legends are backKáGéčko A Út 16.6. 19:30 HOSTI