Seznam týmů, 6. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Primitivové modrá, zelená
Sipral Stars bílá
Tajfun AC zlatá, bílá
Medvědi A černo-bílá
Měcholupská střeva fialová, bílá
Tatran Válec oranžová
Modrá vopice TJ modrá, žluto-modrá
Holota FC zelená
Pivojs s.r.o.1.FC červená
D.G.Team zeleno-bílá, žlutá
Blue Debils světle modrá
4 TD Ala Bundy B tmavě modrá, červeno-žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJMedvědi A Út 24.3. 19:00 P3
4 TD Ala Bundy BTajfun AC Út 24.3. 19:15 MALES
D.G.TeamPrimitivové Út 24.3. 19:30 STER2
Blue DebilsSipral Stars Út 24.3. 20:30 MALES
Pivojs s.r.o.1.FCTatran Válec Út 24.3. 20:45 BECH
Holota FCMěcholupská střeva Čt 26.3. 19:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Měcholupská střevaModrá vopice TJ Út 31.3. 19:00 P1
4 TD Ala Bundy BBlue Debils Út 31.3. 19:15 SCBEC
Tajfun ACMedvědi A Út 31.3. 20:15 P1
Tatran VálecHolota FC Út 31.3. 20:45 BECH
Sipral StarsD.G.Team St 1.4. 20:30 STER2
PrimitivovéPivojs s.r.o.1.FC Čt 2.4. 19:15 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJTatran Válec Út 7.4. 19:00 P2
Holota FCPrimitivové Út 7.4. 19:15 STER2
Pivojs s.r.o.1.FCSipral Stars Út 7.4. 19:15 STER1
D.G.Team4 TD Ala Bundy B Út 7.4. 19:15 SCBEC
Medvědi AMěcholupská střeva Út 7.4. 20:15 P1
Blue DebilsTajfun AC Út 7.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
PrimitivovéModrá vopice TJ Út 21.4. 19:00 P2
Blue DebilsD.G.Team Út 21.4. 19:15 SCBEC
4 TD Ala Bundy BPivojs s.r.o.1.FC Út 21.4. 19:15 STER2
Tatran VálecMedvědi A Út 21.4. 20:45 BECH
Sipral StarsHolota FC St 22.4. 19:30 HOSTI
Tajfun ACMěcholupská střeva Čt 23.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamTajfun AC Út 28.4. 18:15 BECH
Modrá vopice TJSipral Stars Út 28.4. 19:00 P3
Medvědi APrimitivové Út 28.4. 20:15 P1
Holota FC4 TD Ala Bundy B Út 28.4. 20:30 MALES
Pivojs s.r.o.1.FCBlue Debils Út 28.4. 20:30 STER2
Měcholupská střevaTatran Válec Út 28.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
4 TD Ala Bundy BModrá vopice TJ Út 14.4. 19:00 P3
Blue DebilsHolota FC Út 5.5. 18:00 ZAK
D.G.TeamPivojs s.r.o.1.FC Út 5.5. 19:30 BECH
Sipral StarsMedvědi A Út 5.5. 20:15 P1
Tajfun ACTatran Válec Út 5.5. 20:45 BECH
PrimitivovéMěcholupská střeva Čt 7.5. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJBlue Debils Út 12.5. 19:00 P3
Měcholupská střevaSipral Stars Út 12.5. 19:30 HOSTI
Medvědi A4 TD Ala Bundy B Út 12.5. 20:15 P1
Tatran VálecPrimitivové Út 12.5. 20:45 BECH
Holota FCD.G.Team St 13.5. 20:30 STER3
Pivojs s.r.o.1.FCTajfun AC Čt 14.5. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamModrá vopice TJ Út 26.5. 19:00 P2
Blue DebilsMedvědi A Út 26.5. 20:15 P1
4 TD Ala Bundy BMěcholupská střeva Út 26.5. 20:30 STER1
Sipral StarsTatran Válec Út 26.5. 20:45 BECH
Tajfun ACPrimitivové Čt 28.5. 18:15 HOSTI
Pivojs s.r.o.1.FCHolota FC Čt 28.5. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJPivojs s.r.o.1.FC Út 2.6. 19:00 P2
Měcholupská střevaBlue Debils Út 2.6. 19:15 SCBEC
PrimitivovéSipral Stars Út 2.6. 19:30 KBELY
Medvědi AD.G.Team Út 2.6. 20:15 P1
Tatran Válec4 TD Ala Bundy B Út 2.6. 20:45 BECH
Holota FCTajfun AC Čt 4.6. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Holota FCModrá vopice TJ Út 9.6. 19:00 P1
4 TD Ala Bundy BPrimitivové Út 9.6. 19:15 SCBEC
D.G.TeamMěcholupská střeva Út 9.6. 19:30 BECH
Pivojs s.r.o.1.FCMedvědi A Út 9.6. 20:15 P1
Tajfun ACSipral Stars Út 9.6. 20:15 MIKU2
Blue DebilsTatran Válec Út 9.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sipral Stars4 TD Ala Bundy B Út 23.6. 19:00 MIKU1
Medvědi AHolota FC Út 23.6. 19:15 HRAB2
Modrá vopice TJTajfun AC Út 23.6. 19:15 HRAB1
PrimitivovéBlue Debils Út 23.6. 19:30 LITVI
Tatran VálecD.G.Team Út 23.6. 19:30 BECH
Měcholupská střevaPivojs s.r.o.1.FC Út 23.6. 19:30 HOSTI