Seznam týmů, 6. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Velký klády FC růžová
S.T.R.U.P. zelená
Ukradený širáci modrá, bílá
Sturm JM světle modrá, bílá
Sokol Vysočany B černá, zelená
Tým Jakuba Harapáta černá, bílá
s.Oliver A bílá, červená
Puk PFC bílá, žlutá
Mestek 97 FC modro-bílá
Kanálpucers PL červená, fialová
Čanda bůráků zelená, bílá
Gang of Jan Palach žlutá, červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Puk PFCSokol Vysočany B Ne 22.3. 17:30 ZAK
Mestek 97 FCSturm JM Ne 22.3. 17:30 HANSP
Gang of Jan PalachVelký klády FC Ne 22.3. 17:30 P2
s.Oliver ATým Jakuba Harapáta Ne 22.3. 18:45 ZABEH
Kanálpucers PLUkradený širáci Ne 22.3. 18:45 MIKU2
Čanda bůrákůS.T.R.U.P. Ne 22.3. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Ukradený širáciMestek 97 FC Ne 29.3. 17:30 HANSP
Sokol Vysočany Bs.Oliver A Ne 29.3. 17:30 ZAK
Velký klády FCTým Jakuba Harapáta Ne 29.3. 17:30 P2
Sturm JMPuk PFC Ne 29.3. 18:45 MIKU2
Gang of Jan PalachČanda bůráků Ne 29.3. 19:00 STOD
S.T.R.U.P.Kanálpucers PL Ne 29.3. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tým Jakuba HarapátaSokol Vysočany B Ne 5.4. 17:30 ZAK
Puk PFCUkradený širáci Ne 5.4. 17:30 KBELY
Mestek 97 FCS.T.R.U.P. Ne 5.4. 17:30 HANSP
s.Oliver ASturm JM Ne 5.4. 18:45 ZABEH
Kanálpucers PLGang of Jan Palach Ne 5.4. 18:45 MIKU1
Čanda bůrákůVelký klády FC Ne 5.4. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Gang of Jan PalachMestek 97 FC Ne 19.4. 17:30 HANSP
Velký klády FCSokol Vysočany B Ne 19.4. 17:30 ZAK
Sturm JMTým Jakuba Harapáta Ne 19.4. 18:45 MIKU1
Čanda bůrákůKanálpucers PL Ne 19.4. 19:00 STOD
S.T.R.U.P.Puk PFC Ne 19.4. 20:00 MIKU3
Ukradený širácis.Oliver A Ne 19.4. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany BSturm JM Ne 26.4. 17:30 ZAK
Mestek 97 FCČanda bůráků Ne 26.4. 17:30 HANSP
Tým Jakuba HarapátaUkradený širáci Ne 26.4. 18:45 KBELY
s.Oliver AS.T.R.U.P. Ne 26.4. 18:45 ZABEH
Puk PFCGang of Jan Palach Ne 26.4. 18:45 P3
Kanálpucers PLVelký klády FC Ne 26.4. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kanálpucers PLMestek 97 FC Ne 10.5. 18:45 MIKU2
Gang of Jan Palachs.Oliver A Ne 10.5. 18:45 ZABEH
Ukradený širáciSokol Vysočany B Ne 10.5. 18:45 KBELY
Velký klády FCSturm JM Ne 10.5. 18:45 MIKU3
Čanda bůrákůPuk PFC Ne 10.5. 19:00 STOD
S.T.R.U.P.Tým Jakuba Harapáta Ne 10.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tým Jakuba HarapátaGang of Jan Palach Ne 17.5. 17:15 HOSTI
Sokol Vysočany BS.T.R.U.P. Ne 17.5. 17:30 ZAK
Mestek 97 FCVelký klády FC Ne 17.5. 17:30 HANSP
Sturm JMUkradený širáci Ne 17.5. 18:45 MIKU3
s.Oliver AČanda bůráků Ne 17.5. 18:45 ZABEH
Puk PFCKanálpucers PL Ne 17.5. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Mestek 97 FCPuk PFC Ne 24.5. 17:30 HANSP
Gang of Jan PalachSokol Vysočany B Ne 24.5. 17:30 ZAK
Kanálpucers PLs.Oliver A Ne 24.5. 18:45 MIKU2
Velký klády FCUkradený širáci Ne 24.5. 18:45 KBELY
Čanda bůrákůTým Jakuba Harapáta Ne 24.5. 19:00 STOD
S.T.R.U.P.Sturm JM Ne 24.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany BČanda bůráků Ne 31.5. 17:30 ZAK
Sturm JMGang of Jan Palach Ne 31.5. 18:45 MIKU3
Tým Jakuba HarapátaKanálpucers PL Ne 31.5. 18:45 MIKU2
s.Oliver AMestek 97 FC Ne 31.5. 18:45 ZABEH
Puk PFCVelký klády FC Ne 31.5. 18:45 MIKU4
Ukradený širáciS.T.R.U.P. Ne 31.5. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mestek 97 FCTým Jakuba Harapáta Ne 7.6. 17:30 HANSP
Puk PFCs.Oliver A Ne 7.6. 18:45 ZABEH
Kanálpucers PLSokol Vysočany B Ne 7.6. 18:45 MIKU2
Gang of Jan PalachUkradený širáci Ne 7.6. 18:45 KBELY
Čanda bůrákůSturm JM Ne 7.6. 19:00 STOD
Velký klády FCS.T.R.U.P. Ne 7.6. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
S.T.R.U.P.Gang of Jan Palach Ne 21.6. 17:30 MIKU3
Ukradený širáciČanda bůráků Ne 21.6. 17:30 MIKU2
Sturm JMKanálpucers PL Ne 21.6. 17:30 MIKU1
Sokol Vysočany BMestek 97 FC Ne 21.6. 17:30 ZAK
Tým Jakuba HarapátaPuk PFC Ne 21.6. 17:30 P3
s.Oliver AVelký klády FC Ne 21.6. 17:30 ZABEH