Rozpis pískání, 7. liga, skupina B

Fugas CF B

St 25.3. 19:00 Pražačka P2
St 25.3. 19:00 Pražačka P3
St 25.3. 19:00 Pražačka P1
St 25.3. 20:15 Pražačka P1
St 25.3. 20:15 Pražačka P3
St 25.3. 20:15 Pražačka P2

Kulva PVC

Út 7.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 7.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 29.4. 17:45 Mikulova MIKU3
St 29.4. 19:00 Mikulova MIKU3
St 29.4. 20:15 Mikulova MIKU3

Nottoric Forest

St 20.5. 18:15 Litvínovská LITVI
St 20.5. 19:30 Litvínovská LITVI
St 20.5. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 8.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 8.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 8.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

New Jersey Devils B

Út 24.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 24.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 24.3. 20:30 Koráb SC KORAB
St 27.5. 19:00 Pražačka P3
St 27.5. 20:15 Pražačka P3

Těžká demence

Čt 7.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 26.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 26.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Literpool United

Čt 7.5. 19:15 Motorlet MOTO4
Čt 7.5. 20:30 Motorlet MOTO4
St 24.6. 17:45 Mikulova MIKU1
St 24.6. 19:00 Mikulova MIKU1
St 24.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Pražští lvi

St 6.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 6.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 24.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 24.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 24.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Red Leads

Čt 7.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 7.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 7.5. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 15.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 15.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 15.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Los Niňos M.B.

St 25.3. 17:30 Aritma ARIT
St 25.3. 18:45 Aritma ARIT
St 25.3. 20:00 Aritma ARIT
St 22.4. 17:30 Aritma ARIT
St 22.4. 18:45 Aritma ARIT
St 22.4. 20:00 Aritma ARIT

Primeira Equipe

St 17.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 17.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 17.6. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.6. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.6. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 21.6. 16:15 Běchovice 2 BECH

Střílíme veverky FC

Út 14.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 14.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 5.5. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 5.5. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 23.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 23.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Fénix SC

Út 28.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 28.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 20.5. 19:00 Pražačka P2
St 20.5. 20:15 Pražačka P2