Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 16.6.20 | 20:45 | LITVI | Velmistři prokrastinace Bee Well Čelákovice | 11. | 0:0 |
St 3.6.20 | 17:45 | MIKU2 | Viktor 1.FC Velmistři prokrastinace | 10. | 0:0 |
St 27.5.20 | 18:15 | CESMI | The Hamptons Velmistři prokrastinace | 9. | 0:0 |
Út 19.5.20 | 18:00 | HRAB2 | Velmistři prokrastinace Netopýr TFC | 8. | 0:0 |
Út 12.5.20 | 19:00 | MIKU3 | H.K. 12 Velmistři prokrastinace | 7. | 0:0 |
St 6.5.20 | 20:45 | TEMPO | Velmistři prokrastinace OrangeBoom | 6. | 0:0 |
St 29.4.20 | 18:00 | STER2 | Kult žlutého míče Velmistři prokrastinace | 5. | 0:0 |
St 15.4.20 | 18:00 | STER2 | Velmistři prokrastinace Lokomotiva DP | 4. | 0:0 |
Út 7.4.20 | 17:45 | MIKU3 | Hoblina Jižák FC Velmistři prokrastinace | 3. | 0:0 |
Út 24.3.20 | 20:15 | MIKU4 | Velmistři prokrastinace Real Spořilov | 2. | 0:0 |
Út 17.3.20 | 19:30 | STOD | Notorlet Stodůlky Velmistři prokrastinace | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lokomotiva DP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Netopýr TFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | H.K. 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Kult žlutého míče | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | OrangeBoom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Hoblina Jižák FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | The Hamptons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Viktor 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Notorlet Stodůlky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Velmistři prokrastinace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Real Spořilov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Bee Well Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 16.4.20 | 18:15 | HANSP | Bad Boys FC Umělci z Prahy (HL7G) |
Čt 16.4.20 | 19:30 | HANSP | Víťazný február FK Pavilon 8 AHC (HL5C) |
Po 4.5.20 | 19:15 | STER1 | A.Č.A.B. FC Integrita Jinonice (HL6A) |
Po 4.5.20 | 20:30 | STER1 | Bronx KKK A Manchlastr FC (HL5A) |
Po 25.5.20 | 19:00 | P2 | Manchlastr FC Klapzubova jedenáctka (HL5A) |
Po 25.5.20 | 20:15 | P2 | Primeira Equipe Fugas CF B (HL7B) |