Seznam týmů, 7. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Prase FC zeleno-bílá
Tuscarora 03 černo-bílá
Rumburaci žluto-černá, bílá
Prokaryota FZ žlutá
Proradost FK žlutá
XXX černá, bílá
Punisher FC černo-zlatá
Parta AC černo-červená
M - Bubo A černo-bílá
Czech line žlutá, modrá
Bro´s červená
Arabská světle modrá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACProkaryota FZ St 25.3. 18:15 STER3
Czech lineRumburaci St 25.3. 18:15 HOSTI
M - Bubo AProradost FK St 25.3. 20:15 P2
ArabskáPrase FC St 25.3. 20:15 METE2
Punisher FCXXX Čt 26.3. 17:45 ZABEH
Bro´sTuscarora 03 Čt 26.3. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáBro´s Út 31.3. 19:30 LITVI
Prokaryota FZPunisher FC St 1.4. 17:30 ARIT
Prase FCXXX St 1.4. 20:15 METE2
RumburaciM - Bubo A St 1.4. 20:45 LITVI
Proradost FKParta AC Čt 2.4. 18:00 MALES
Tuscarora 03Czech line Čt 2.4. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACRumburaci St 8.4. 19:30 LITVI
Czech lineArabská St 15.4. 18:00 SCBEC
XXXProkaryota FZ St 15.4. 18:15 BECH
M - Bubo ATuscarora 03 St 15.4. 20:15 P3
Bro´sPrase FC St 15.4. 20:15 METE2
Punisher FCProradost FK Čt 16.4. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bro´sCzech line St 22.4. 20:15 METE2
ArabskáM - Bubo A St 22.4. 20:15 P2
Prase FCProkaryota FZ St 22.4. 20:15 METE1
RumburaciPunisher FC St 22.4. 20:45 LITVI
Tuscarora 03Parta AC Čt 23.4. 19:30 HANSP
Proradost FKXXX Čt 23.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Prokaryota FZProradost FK St 29.4. 17:30 KBELY
Parta ACArabská St 29.4. 18:45 KBELY
XXXRumburaci St 29.4. 19:30 LITVI
M - Bubo ABro´s St 29.4. 20:15 P3
Czech linePrase FC St 29.4. 20:15 METE2
Punisher FCTuscarora 03 Čt 30.4. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Prase FCProradost FK St 8.4. 20:15 METE1
ArabskáPunisher FC St 6.5. 18:45 ARIT
RumburaciProkaryota FZ St 6.5. 19:30 LITVI
Czech lineM - Bubo A St 6.5. 20:15 P2
Bro´sParta AC Čt 7.5. 19:15 SCBEC
Tuscarora 03XXX Čt 7.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
XXXArabská St 13.5. 18:00 KBELY
Parta ACCzech line St 13.5. 18:15 BECH
Prokaryota FZTuscarora 03 St 13.5. 18:45 ARIT
M - Bubo APrase FC St 13.5. 20:15 P2
Proradost FKRumburaci St 13.5. 20:45 LITVI
Punisher FCBro´s Čt 14.5. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Czech linePunisher FC St 20.5. 18:00 STER3
M - Bubo AParta AC St 20.5. 20:15 P2
Prase FCRumburaci St 20.5. 20:15 METE1
ArabskáProkaryota FZ St 20.5. 20:45 BECH
Tuscarora 03Proradost FK Čt 21.5. 19:30 HANSP
Bro´sXXX Čt 21.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Prokaryota FZBro´s Út 26.5. 20:30 SCBEC
Proradost FKArabská Út 26.5. 20:45 ARIT
RumburaciTuscarora 03 St 27.5. 18:45 ARIT
Punisher FCM - Bubo A St 27.5. 20:15 P3
Parta ACPrase FC St 27.5. 20:15 METE2
XXXCzech line Čt 28.5. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáRumburaci St 10.6. 19:30 HANSP
M - Bubo AXXX St 10.6. 20:15 P2
Prase FCTuscarora 03 St 10.6. 20:15 METE1
Czech lineProkaryota FZ St 10.6. 20:45 BECH
Bro´sProradost FK Čt 11.6. 19:15 KORAB
Parta ACPunisher FC Čt 11.6. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuscarora 03Arabská St 24.6. 20:15 P3
Prokaryota FZM - Bubo A St 24.6. 20:15 P2
Punisher FCPrase FC St 24.6. 20:15 ZABEH
XXXParta AC St 24.6. 20:30 SCBEC
RumburaciBro´s St 24.6. 20:45 LITVI
Proradost FKCzech line St 24.6. 20:45 BECH