Rozpis pískání, 8. liga, skupina A

Alténa ST

Út 7.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 7.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 7.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 28.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 28.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 28.4. 20:30 Malešice AFK MALES

Slovan Amatéři

Po 23.3. 18:15 Štěrboholy STER2
Po 23.3. 19:30 Štěrboholy STER2
Po 23.3. 20:45 Štěrboholy STER2
Út 26.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 26.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 26.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Traktor Praha A

Út 17.3. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 17.3. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 17.3. 20:15 Mikulova MIKU4
St 8.4. 17:45 Mikulova MIKU4
St 8.4. 19:00 Mikulova MIKU4
St 8.4. 20:15 Mikulova MIKU4

Gobi dezert

Út 24.3. 18:15 Štěrboholy STER1
Út 24.3. 19:30 Štěrboholy STER1
Út 24.3. 20:45 Štěrboholy STER1
Út 2.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 2.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 2.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Guláš FC

St 25.3. 17:45 Mikulova MIKU2
St 25.3. 19:00 Mikulova MIKU2
St 25.3. 20:15 Mikulova MIKU2
Út 2.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 2.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Ústavan 01 KK

Čt 26.3. 18:15 Štěrboholy STER1
Čt 26.3. 19:30 Štěrboholy STER1
Čt 26.3. 20:45 Štěrboholy STER1
St 22.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 22.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 22.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Dukla Praha FK

Pa 3.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 3.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 3.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 26.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 26.5. 20:45 Aritma ARIT

Primitives Prague FC

Út 24.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 24.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 10.5. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 10.5. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 24.5. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 24.5. 17:30 Běchovice 2 BECH

Kaizer chiefs FC

Út 5.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 5.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 26.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 26.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Čt 18.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 18.6. 20:15 Pražačka P2

Ruchadlo Praha FC

Pa 3.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 3.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 22.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 22.5. 19:30 Litvínovská LITVI

Žádný soupeř

Pa 5.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 5.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 26.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 26.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

Sjetý Gumy

St 18.3. 19:00 Mikulova MIKU4
St 18.3. 20:15 Mikulova MIKU4
St 13.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 13.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 2.6. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.6. 19:30 Slivenec AFK SLIVE