Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 22.6.20 | 17:45 | ZABEH | Slovan Amatéři Gobi dezert | 11. | 0:0 |
Po 8.6.20 | 19:15 | MOTO1 | Dukla Praha FK Slovan Amatéři | 10. | 0:0 |
Po 1.6.20 | 18:00 | HRAB2 | Slovan Amatéři Alténa ST | 9. | 0:0 |
Po 25.5.20 | 20:15 | METE2 | Ústavan 01 KK Slovan Amatéři | 8. | 0:0 |
Po 18.5.20 | 19:15 | DABLI | Slovan Amatéři Traktor Praha A | 7. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 20:30 | STER2 | Žádný soupeř Slovan Amatéři | 6. | 0:0 |
Po 4.5.20 | 20:45 | HOSTI | Primitives Prague FC Slovan Amatéři | 5. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 19:00 | METE2 | Slovan Amatéři Sjetý Gumy | 4. | 0:0 |
Po 20.4.20 | 18:00 | STER1 | Ruchadlo Praha FC Slovan Amatéři | 3. | 0:0 |
Po 6.4.20 | 19:15 | STER3 | Slovan Amatéři Kaizer chiefs FC | 2. | 0:0 |
Po 30.3.20 | 20:30 | STER2 | Guláš FC Slovan Amatéři | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaizer chiefs FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Slovan Amatéři | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Primitives Prague FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Ruchadlo Praha FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Sjetý Gumy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Guláš FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Traktor Praha A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Žádný soupeř | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Dukla Praha FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Ústavan 01 KK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Gobi dezert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Alténa ST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 23.3.20 | 18:15 | STER2 | Atlético Cerveza Černý koně TMK (HL8J) |
Po 23.3.20 | 19:30 | STER2 | Alkohol Vršovice FC Mystique Dynamo CF (HL4A) |
Po 23.3.20 | 20:45 | STER2 | Papaya Royal Club Řepští sršni (HL7A) |
Út 26.5.20 | 17:45 | MIKU4 | Pětka Nova LFC B (HL8F) |
Út 26.5.20 | 19:00 | MIKU4 | Notorkros FK Akademie Flirtu (HL6D) |
Út 26.5.20 | 20:15 | MIKU4 | Felix club MVS Vršovice A (HL4B) |