Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 22.6.20 | 17:45 | MIKU4 | Traktor Praha A Dukla Praha FK | 11. | 0:0 |
Po 8.6.20 | 20:15 | MIKU4 | Alténa ST Traktor Praha A | 10. | 0:0 |
Po 1.6.20 | 20:45 | LITVI | Traktor Praha A Ústavan 01 KK | 9. | 0:0 |
Po 25.5.20 | 20:30 | MALES | Žádný soupeř Traktor Praha A | 8. | 0:0 |
Po 18.5.20 | 19:15 | DABLI | Slovan Amatéři Traktor Praha A | 7. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 20:45 | HOSTI | Traktor Praha A Primitives Prague FC | 6. | 0:0 |
Po 4.5.20 | 18:45 | BIHOR | Sjetý Gumy Traktor Praha A | 5. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 19:15 | DABLI | Traktor Praha A Ruchadlo Praha FC | 4. | 0:0 |
Po 20.4.20 | 20:30 | STER3 | Kaizer chiefs FC Traktor Praha A | 3. | 0:0 |
Po 6.4.20 | 18:00 | STER1 | Traktor Praha A Guláš FC | 2. | 0:0 |
Po 30.3.20 | 18:15 | ARIT | Gobi dezert Traktor Praha A | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaizer chiefs FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Slovan Amatéři | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Primitives Prague FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Ruchadlo Praha FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Sjetý Gumy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Guláš FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Traktor Praha A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Žádný soupeř | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Dukla Praha FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Ústavan 01 KK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Gobi dezert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Alténa ST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 17.3.20 | 17:45 | MIKU4 | VZ Šílení kačeři (HL8E) |
Út 17.3.20 | 19:00 | MIKU4 | Lokomotiva DP H.K. 12 (HL7D) |
Út 17.3.20 | 20:15 | MIKU4 | Real Spořilov The Hamptons (HL7D) |
St 8.4.20 | 17:45 | MIKU4 | PH Servis Inter Lotyšák VET B (VL2B) |
St 8.4.20 | 19:00 | MIKU4 | Saens 1.FC A Inter Ohradní (HL2B) |
St 8.4.20 | 20:15 | MIKU4 | Růžoví delfínci 97,2 JUDr. Brouk Pytlík (HL6F) |